Voleybola Yeni basladim ne Zaman öğrenirim?

Voleybola Yeni basladim Kursa gidiyorum 19 yaşındayım hobi olarak oynucam profesyonellik için çok geç kaldım farkındayım yaklaşık ne kadar sürede öğrenirim sıfırdan başladım ve hiç oynayamıyorım

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gittiğin kurs spor aş yemi bağlı yoksa özel mi?

0|0
    0|0
    • Belediyenin

• Özel kurs var mı bilmiyorum

• Yok galiba yaşadığım yerde

En İyi Kız Görüşü

• voleybol antrenörüyüm spor bilimleri fakültesinde okuyorum profesyonel olarak geç kalmışsın biraz, temel voleybol becerilerinin kazandırıldığı antrenman programları 10 yaşından itibaren başlar. 10-12 yaş aralığında sporcular Mini Voleybol oynayarak voleybola hazırlanırlar. Ancak 12 yaşından sonra müsabakalara hazırlık dönemine girilir. Kızlarda en küçük müsabaka yaş grubu 12-13 erkeklerde ise 13-14’tür.
    10 yaş altındaki antrenman programları, çocukların genel olarak spora hazırlanmalarını amaçlar ancak belirli bir spor branşına uzmanlaşmaya yönelik değildir. Senin yaşındayken artık spesifik yüklenmeler yapılmaya başlanıyor, senin onlara yetişmen bu hem fiziksel hem bilgi ve de kondisyon bakımından biraz zorlar Buda psikolojik olarak seni etkiler, Fakat bazı spor kulupleri yetenekli ve spor gecmişi olan gençlerle başlamakta bir araştır derim

0|0
    0|0
    • Ya ben hobi olarak manşeti parmak pası bir de servisi öğrensem yeter

• teorik yazsam da anlamaz bilen arkadaşlarından yardım al

Erkekler Ne Diyor 4

• profesyonel voleybol ile ilgileniyorum 19 yasındayım 11 yasımdan berı yapıyorum hevesin varsa sabrın varsa aceleci olma heleki dediğim gibi hevesin varsa aceleci olmassan en doğru şekilde öğrenirsin hemen öğrenim havalarına sakın gırme oynayamadıgın zaman hevesini kırar dediğin gibi hobi olarak oynuyosan kursa da gidiyosan aceleci olma hevesini kırma :)

0|0
    0|0
    • Peki yaklaşık olarak ne kadar sürede arkadaşlarımla oynayabılcek hale gelirim yazın tüm arkadaşlarım plaj voleybolu oynuo ben oynuoyamıyorum:((

• eger cok ısteklıysen zaten yeteneginde varsa kendını yaza kadar gösterirsin :)

• Potaya her seferinde soktuğunda

0|0
    0|0
  • Yetenekle alakali bu pembis

0|0
    0|0
  • El yatkinligina gore degisir smac manset

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kolay ya öğrenirsin kısa zamanda

0|0