Enn çok utandığınız olay neydi.

hepimizin yüzünün kızardıgı anlar olmuştur sizinde oyle bır anınız oldumu.

benim ilkokulda olmuştu. sıkıştım tuvalete gittim okulda. üst sınıflardan serserinin biri tuttu beni on bınlıra (eski para) ver dedi. yok dedim. o zaman gıremezsın dedi. tamam gırmıom dedım tam cıkacaktım bu sefer kapıyı tuttu çıkamazsın dedi. şerefsz herif ne tuvalete gırmeme musade ettı nede cıkmama. orda altıma işettirdi. :) rezıl oldum okulda. cıkınca herkes bana gülmüştü. evi aradı ogretmen gelıp aldılar benı.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde benzeri oldu. ünideyken belediyede yarım günlük bir işte çalışıyodum. O gün işe giderken yol param yoktu, yürüyerek gittim ve çok soguktu hava. Soguktanmıdır bilmem kıçıma agrılar girmeye başladı. Ve tuvalet ya da tuvalet ihtiyacı giderebilecek hiçbiryer yoktu. sonra bu sancılar adım atamayacagım bir hal alınca durup bilerek isteyerek saldım. Sonra o halde işe gittim. Gitmesem atarlardı biliyorum. Durumu anlattım, anlattıgım kişiler bütün işyerine yaydılar, güldüler, sonra o gün eve gitmeme izin verdiler. sonra tekrar yürüyerek eve gittim. öyle işte

0|1
    0|0
    • bu harbi fenaymış yaa hadı benimkı ılk okuldaydı sımdı gorseler tanımazlar benı :)

• beni tanırlar. Fakat o zamankinin tersine önümde ellerini baglayarak dururlar. zaman geçtikçe yüzüm degişmedi ama bazı şeyler degişti

Kızlar Ne Diyor 3

• kendi boyumu aşkın tırmanarak çok kalın yamuk yumuk bir kardanadam yapmıştm ama o benim kardanadamımdı sonra şu andan yaklaşık 33 yaşlarında olan ama o an 19 yaşlarındaki bri abi geldi ve kardanadamıma tekme attı ortada sebep yokkene çok şaşırmıştım ve onun yaptığı terbiyesizlikten utanmıştım zorla 2 ye bölünen kardanadamımı yeniden birleştirdim ona inat :)

0|1
    0|0
  • birinin arkasından konuşuyordum meğerse o sırada arkamdaymış o an yerin altında olmayı dilerdim :( bak yine utandım :(

0|1
    0|0
  • var ama anlatamam :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...