Öyle bir durumun icindeyim ki..

Lutfen bana bir akıl verin sevgilimle 8 aylık bir iliskimiz var bana 4. ayımızda gecmiste bir evlilik yaptıgını, bir bebegi oldugunu ve 1 senedir ayrı olduklarını soyledi. Ayrı yasıyolar cocuk annesinde. Bugun bana bisey soyledi. Bebegi gormeye gittiginde kadın telefonunu almıs gizlice mesajlara bakmıs ve bizim mesajlarımızı gormus. Kadın zaten barısmak istiyo sebebi bumu hayatında yeni birimi var demis benle konusmak istemis sevgilim izin vermemis hemen almıs telefonu elinden. Bunlar bir turlu bosanamıyolar kadın istemiyo mahkeme boyle uzayıp gidiyo. Ben kendimi cok kotu hissediyorum ayrılalım dedim kabul etmiyor senin bir sucun yok biz senle tanısmadan once ayrıldık diyor. Ilerde cocugunu yanımıza almak istiyor. Bu arada ben 22 o 25 yasında yardım edin lutfen napıcagımı sasırdım.

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Bak canım böyle ilişkiler ileride çok sorun olur eşi ayrı bir dert ,çocuğu ayrı bir dert olur.sen daha 22 yaşında taze bir kızsın sonuçta seninde hakkın bekar bir erkekle evlenmek sen onu seviyor olabilirsin ama bak sana ilk baştan yalan söylemiş böyle bişey yapan ileride ne yapmaz daha ilk baştan söyleseydi sen onu kabul edermiydin direk hayır derdin seni kendine bağlamış sende ayrılmayı düşününce kabul etmiyor yol yakınken ayrılmanı öneririm gerek yok bunların içine girmeye git kendin gibi normal birini bul aşkla filan yürümez böyle şeyler bak eski eşi bile onu hala istiyor seni görmüş daha tap taze bırakırmı hiç bence uzatmadan ayrıl mantıklı düşün biraz geleceğini filan düşün yazık etme hayatına olurmu anlamışsındır beni umarım ayrıllll :)) saygılar

1|0
    0|0
    • evet en dogrusu bu olacak :( cesaret edemiyodum ama soylediklerin cesaretlendirdi yarın konusup ayrılmak istedigimi soylicem :( seviyorum ama vicdanım rahat degil cok sorun var askla sevgiyle yuruycek gibi degil :(

• evet en mantıklısı da bu umarım kalbime de soz gecirebilirim. :(

• Kalp konusunda yardımcı olamam olsaydım eğer ,bana kazık atan sevdiğim insanı unuturdum o biraz zor ama senin kalbine söz geçirmene gerek yok neden dersen adamın daha önceden yaptığı bişeyi sana anlatmayarak hata yapması benim şahsi görüşüm bu, kalbinin bunda zorlanacağını sanmam kendine git bekar birini bul hemde yalan söylemeyen adamın karısı olmuş bir sürü şey tatmış ama sen öyle değilsin senin için herşey ilk olacak daha iyi birilerini bulursun kesin :)))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Kadın adamı istiyo ama adam artık kadını istemiyo dedigi gibi senden önce ayrılmış onlar şimdi sende ara bozan yuva yıkan gibi hissettigin için ayrılmak istemişsindir kesin fakat kader işte o cocuklar babasız büyüyecek yad aanasız büyüyecek ama eyer bir taraf diger tarafı istemiyosa olacagı warsada olmaz ama zamana bırak sıkma canını

0|0
    0|0
    • ben bu gercekleri ogrendigimde yıkıldım sonra kendimi toparladım inan cok sey yaptım hep kendimi sucladım esine geri don dedim soguk davrandım kendimden nefret ettirmeye calıstım ama olmadı o da bende vazgecemiyoruz. bana dediki senle bir ilgisi yok sen benden ayrılsanda ayrılmasanda ben donmicem dedi. ama icimde biseyler sızlıyo icim rahat degil :( ne onsuz yapabiliyorum ne de vicdanımı susturabiliyorum.

• tesekkur ederim insallah zamanla hersey duzelir.

• İnş herşey gönlünce olur

• Eğri oturup doğru karar vermen gerekiyor. Şöyle bir geleceği masaya yaymalı ve uzaktan bakmalısın. Şu an olayın içindesin (seviyorsunda belli ki) ve düzgün karar veremiyorsun. O yüzden sağlıklı düşünebilmek için biraz müsaade isteyip çekilmelisin. Sonuçta az çok gelecek gözünde şekilenmiştir. Ortada bir çocuk var bu çok şeyi değiştirir. Ona bir anne olabilecek misin? bu soruyu kendine sormalı ve yüreklilikle cevaplamalısın. Ailen bu duruma ne diyecek ya da çevren nasıl karşılayacak? Eski eş arıza çıkarsa sürekli tacizlerine maruz kalıcaksın. O yüzden şahsi fikrim iş ilerleyip boyut değiştirmeden. (Boyut dediğim "kararsızım ne yapmam lazım" derken kendini nikah masasında bulursun ve herşey için çok geç olur demek. ) kararını vermelisin. Yaşın 22 daha hayat senin için yeni başlıyor.

0|0
    0|0
  • İyi dinle arkadaşım; yapacağın en hayırlı şey'' git sorunlarını hallet. ayrılalım demiyorum. ama sen evli biri olmaya devam ettikçe ben yanında olamam. bunu dediğinde sahiden sana deger veriyorsa birşeyleri bir an önce yoluna koyar. vermiyorsada ne yapacagı kendisini ilgilendirir

0|0
    0|0
    • yapıyor elinden geleni yapıyor karsı taraf para istiyor bosanmaları icin arabasını falan sattı.

• haklısın

• Sana en başında söylememesi, adamı biraz tarif etti bana zaten. Ayrıl gitsin, kime anlatsan "Ayrılarak iyi yapmışsın" der. Kaderinde varsa senindir zaten. Ama yoksa, zaten ayrılacaksınız. Endişe etme.

0|0
    0|0
    • beni kaybetmekten korktugu icin soyleyememis. haklısın kaderde varsa olur hayırlısı olsun.

• sen o cocuga bakamazsın

0|0
    0|0
  • manyakmısın sen huzurun olmaz söyliyim çocuğu var yarın büyüdümü olay değişir gerisinide sen anla

0|0
    0|0
  • işinize bakın bence, yolunuza bakın o da kendi yoluna baksın. ilerde çok sıkıntı cekersiniz kesip atın bence.

0|0
    0|0
  • Acık söleim kardesim.. Bekaretini wermediysen hemen ayrıl bence

0|0
    0|0
    • hayır vermedim ama birbirimizi seviyoruz ayrılmalı mıyım sence :(

• Allah yardımcın olsun kardesim

• amin cok tesekkur ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• evli hala o kaç kurtar kendini. bırak bebeğini bırakandan hayır mı gelir.mevzu ne olursa olsun bebek var ortada !

0|0
    0|0
  • Kadin cocugu varsa elbette adama donmek isteyecektir sirf cocugu icin. Ama sen iyi dusun boyle bir iliski bizim toplumumuzda ayipsanir genelde. Ailen ne dusunur daha once evlenip cocuk sahibi olmus ve hala bosanamamis biriyle olmana. Ayrica o cocuk hayatinin bir parcasi olacak dogal olarak. Adamin en buyuk hakki cocuguyla yasamak. Cocugun anmeaiylede ister istemez goruseceksiniz. Bunlari kaldirabileceksen devam et kaldiramiyacaksan yol yakinken vazgec.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum aslında cok seviyorum ve seviliyorum cok iyi biri onun icin herseye katlanabilirim ama buna katlanabilirmiyim bilmiyorum kafam cok karısık :( ailem ogrenirse cok kotu olur onay vermezler. napıcam bilmiyorum :(

• aynı durumdayım

benimkinin 2 çocugu var

çok iyi düşünmem gerek

25yaşındA

• Allah yardımcımız olsun arkadasım.

• Kadın istemiyo diye ömrü billah boşanamıycaklar mı ya nasıl iş bu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...