Bugün Anjelica Akbar ın konuşmasını dinleme fırsatı buldum

Selamünaleyküm hayırlı akşamlar

link

Kendisi linkte gördüğünüz bayan

Dünyca ünlü Rus piyanist

Müslüman olmuş ve şuanda Türkiye de yaşıyor gerçekten konuşması beni çok etkiledi kadın müzikle Allah a ulaşmış resmen..

Tanıyanlalınız vardır..

Konu hakknda düşünceleriniz neler?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aleykümselam, hayırlı akşamlar bir yerde düzeltme yapmam gerek diye düşünüyorum, dünyaca ünlü rus piyanist zaten doğduğu zaman Müslüman idi sonradan başka dine geçti ve şuan yine ilk doğduğu dine döndü :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yanlıs secım yapmıs

0|0
    0|0
  • Vardır kesin bir çıkarı ondan olmuştur,sizlerin üzerinden rant sağlayacak işte yusuf islam gibi

0|0
    0|0
  • hadi menfi birşey vesilesiyle azıcık meseleyi anladı farzedelim.bu eleman tewhidin rüknü birleme ve teslimiyeti ortaya koymuş ve kendisi için emredilen hıjabına burunmuşmudur...vs

0|0
    0|0
  • Bir gün bütün dinler bunu bilecek ve anlayacak

hak dini islamdır.

ne güzel ALLAH herkese doğru yolu gösterir.. inşAllah

0|0
    0|0
  • gun gecmıyorki bir dunya yıldızı daha musluman olmasın.muhammed aliler cat stevenslar.kendısı de guzel bayanmıs.Allah yolunu acık etsın.

0|0
    0|0
  • Anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • ve aleykum selam

bu konuda yorumu kamuoyuna bırakıyorum @sayın soran hanfendi

0|0
    0|0
  • ateistler bunu da açıkklasın hadi:D:D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Maşallah ne güzel

0|0
    0|0
  • Musluman olmussa olmus. İlla oldu diye kalkip ayakta alkislayacak bir halimiz yok. Bu onun kendi sahsi karari saygi duymak gerek. İlla benim dini gorusumle ayni diye daha fazla sicaklik duyamam.

0|0
    0|0
    • Ben öyle bir şey mi dedim?

konuşmasının beni etkilediğini söyledim zaten konuşmasından sonra müslüman olduğunu öğrendim

Yükleniyor...