Bi kadının erkekten en büyük beklentisi nedir..? bir erkegin kadından en büyük beklentisi nedir..?

Bi kadının erkekten en büyük beklentisi nedir..? bir erkegin kadından en büyük beklentisi nedir..?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir kadının erkekten en büyük beklentisi güven ve evliliktir, bir erkeğin kadından en büyük beklentisi sanırım sekstir.

0|1
    0|0
  • 7/24 kesintisiz ilgi

1|0
    0|0
    • İlgi gösterincede kaçıyo karşı taraftaki insan.s İnsan oglu gariptir herşeyin fazlasını ister elde edince bıktım der bir kenara atar kaybedince anlar degerini malsef ama her zamanki gibi şanslı olunmuyo giden geri gelmiyo

• çok değişken yapımız var ama şöyle düşün her kadının farklı şekilde dolaşmış ip yumağı gibi önemli olan senin o çorap söküğü gibi gelecek olan noktayı bulmandır zor görünen basit iş ;)

• Aynen =) ama bagzı kızların ip yumagı fazla karışık o noktayı buldum sanıyordum ama öyle olmamış sanırım şimdi param parça haldeyim

• Diger kisilere davrandıgı sartlardaki esitlikte bana davranmamalı, onun icin ozelsem bunu hissettirmeli -bilmem yetmez.

0|0
    0|0
  • Özel olduğunu hissettirecek.

0|0
    0|0
    • Nasıl davranılırsa özel oldugunu hissedersin. Yani ney seni özel hissettirir(sende özel dedin görüşleriniz neymiş 3 kızada aynısını sordum =)

• güven.

0|0
    0|0
  • Ozel oldugunu hissetirecek.

0|0
    0|0
    • Nasıl davranılırsa özel oldugunu hissedersin. Yani ney seni özel hissettirir

• Sogudum sanki mesaj atmak gelmiyo içimden. dün bitane boş mesaj attı bende ona boş mesaj attım geri cevap atmadı boş mesaj falan. Bilmiyorum soguttu kendinden beni

• İsini kolaylastirmis, bosver

• para-para-para.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Herkes çoğunluk şöyle düşünüyor ama ben öyle düşünmüyorum diyor.

Akp oylarına dönmüş soru.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Erkegin kadından beklentisi: güzel olması, boş konuşmaması, iyi sevişmesi

Kadının erkekten beklentisi: beklediği ne yaparsan yap her zaman daha büyük bir beklentisinin ortaya çıkacak olması, ve bunuda yapsan tatminkar bir ifade takınmadan tekrar beklemesi

0|0
    0|0
    • Bunu istiyen insan karşıdaki kişiyi gerçekten sevmeyen insanlardır

• ok. o halde hatunlar aslında erkekleri gerçekten sevmez. Beklentilerinin karşılanacagı kadar sever

• Herkes için geçerli degil ama erkek içinde geçerli kadın içinde geçerli bu kural öyle insanlara allah gün yüzü göstermesin. Kimsenin bir başka kişinin sevgisi ile hakkı ve onuru ile oynamaya hakkı yok malesef

• Lanet kadınların beklentileri bitmez ahbap

1|0
    1|0
  • vermeden almak isterler

0|0
    0|0
  • en büyük beklentisi büyük olması

0|0
    0|0
Yükleniyor...