Yağ orani dusurmek?

Merhaba arkadaslar ben 56 kiloyum fakat yag oranim %27 4 ayda 6kg yag verebildim. Baya az... 1senedir spor yapiyorum toplam 12 kg yag verebildim. Xl bedenden s bedene dustum fakat ipince degilim cok moralim bozuluyor artik insanlar veremiyosun diyolar termokapsul bile kullandim kanimdada bir sorun yok

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Reçeten bende, problem kesinlikle yaptığın kaçamaklarda. O gizlice gömdüğün kek, cips, pasta, kolalarda :D İnatçı yağları yakmak hiç kolay değildir. Öncelik yemeklerdir. spor kesinlike daha sonra gelecek. İstediğin kadar koş istediğin kadar spor yap o yağlar gitmez. Çünkü vücut sen çalıştıkça strese girdikçe kendini korumaya alacak ve depoları sürekli dolduracaktır. Ona buna ihtiyacı olmadığını öğretmen gerekir. Günde 5 öğün protein ağırlıklı beslenmen ,40 dakika orta tempo bisiklet sana 1 ayda 3-4 kilo saf yağ yakımı sağlayacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Düşürürsün uğraş

0|0
    0|0
  • 49 kiloya düşmeye çalış, protein ağırlıklı beslen düşerkende.
    Aynı zamanda o kiloyu kesinlikle sporlar ver.

0|0
    0|0
  • Spor derken sıkılaştırıcı hareketler ağırlık çalışması yapıyor musun=? onlar olmadan zor.. Ben 40 dk koşu bisiklet ve tırmanış yapıyorum 420 kalori yakıp ardından bacak omuz kol karın kaslarını çalıştırıyorum. Az da yediğim yiyeceklerinin kalori dengesini ayarlıyorum kabaca. şu an 5 kg verdim hasta olunca 3 hafta ara vermeme rağmen kilo verdim 2 ayda :)

0|0
    0|0
    • 1 gun cardio 2 gun vucut calisiyorum ayrica spinnnig bodypump crunch zumba yapiyorum

• Hmm demekki doğru yapmıyorsun hareketleri? Hoca ne diyor bu konuda.. Koşu bandında koşuyor musun yoksa yürüyor musun? yürüyorsan onu 30 dk hızlı tempoya ayarla bence.. Hocalar 150 kalori yakımına göre ayarlıyorlar ama bir çikolata bir bardak meyve suyu içsen o kakoriyi geri alırsın :) Ben koşu bandında 250 - 260 kaloriyi 23 dk da yakıyorum en az 16 dk sı koşu ve en büyük yağ yakımı bu aşamadan sonra başlıyor.. Bisiklette 10 dk P-6 da çalışıyorum 105 kalori ve adını bilmediğim bir adım aletinde de 60 - 70 kalori yakıyorum. Her gün yapmaya çalışıyorum. Totalde 420 kalori falan yakıyorum ve bunu her gün yapmaya çalışıyorum..
      biraz araştırınca 2200 kalori günlük ihtiyacım varmış ve 7400 kalori verirsem 1 kg zayıflayabiliyorsun. Sabah bir poğaça 250 kalori öğle yemeği 750 - 1000 kalori akşam 250 - 500 kalori olacak şekilde 1500 kalori günlük alarak 700 kalori oradan sprlda da 500 kalori civarında yakarak günlük 1000 - 1200 kalori yakıyorum..

• Bu fazla yaktığım kaloriler de yağlardan fazla kilolardan gidiyor işte :D

• Spora başlamadan önce kaç kiloydun? Eğer uzun süre yüksek kilolarda kaldıysan çok normaldir 1 yılda 12 kg yağ yakabilmek. Vücudun direniyor. Sende spor yapmakta direnirsen eminim kırabilirsin direnci. Kendimden biliyorum çok uzun süre 90+ kilolarda kaldım şu an 6 ayda spor yapmama rağmen çok az kilo verebildim, yaklaşık 5kg da yağ yaktım. Bıraktığın an geri almaya başlayacaksın.

0|0
    0|0
    • Yag oranim ilk basladigimda %39du 64 kiloydum

• kaç yıl o kiloda kaldın önemli olan o :D

• Kendimi bildim bileli hep kiloluydum

• ağırlık çalışmanı öneriyorum eyer çalışmıyorsan squat ve bacak hareketlerini, genelde ağırlık çalışınca ay hemen şişeriim diyor kızlar ama biz şişmek için o kadar uğraşırken siz nasıl hemen şişceksiniz kızlarda testesteron daha azdır ve testesteron büyüme hormonudur neyse1 saat kardio yaparak 130 150 kalori yakarken sağlam bir ağırlık idmanıyla 500 kaloriye kadar yakabilirsin hemde ortalamanın üstünde vücut hatlarına sahip olursun yağ olsa bile kendini belli eder yani

0|0
    0|0
    • Calisiyorum agirlik zaten en sevdigim bacak gunudur leg press 4x20 86kg lunge free leg curl

• yüksek set düşük tekrara maksimum ağırlık şeklinde çalışmalısın o zaman hem kaslarda maksimum yırtıklar oluşuyor yani büyüme daha fazla oluyor hemde kaslar maksimum zorlandığı için daha fazla kalori yakıyorsun hacim programı diye geçer

• Denerim tesekkurler

• 1 yılda verilen 12 kilo muhteşem bir rakamdır. Yağ oranını düşürmek adına kas yapıcı antrenmanlar yaparak hem yağ verebilir hem de fit görünebilirsin.

0|0
    0|0
    • 12kilosy yag.. İlk basladigimda 63kiloydum. kilo olarak bakarsak 7kg ama kilo sadece bir rakamdir. Yag orani onemli.

• Bisiklet sür.

0|0
    0|0
  • Ben 120 kg yakin olduğum halde yag oranim %28 lan..

0|0
    0|0
  • Hiit, high intensity interval training yap. Hem yağ yakıcı, hem anti aging özelliği var bu antrenman tipinin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...