TFF'nin yaptığı adaletsizliği duydunuz mu?

U17 Elit Ligi şampiyonu Trabzonspor'a kupası verilmedi

U17 Elit Ligi’ni lider tamamlayan Trabzonspor, TFF’nin ligin bitmesine 2 hafta kala gönderdiği yazıyla şoka uğradı. Fırtına şampiyon olduğu lig için ilk 8’e kalan takımlarla play-off oynayacak.(Kaynak: Hürriyet)

TFF'nin yaptığı adaletsizliği duydunuz mu?
Benim söyleyeceklerim:

Futbol kirli bir oyundur. Adaletin olmadığı; Haklının kazanmadığı...

Birçok fenerbahçeli taraftar bu duruma sevinmiş, üzülecek duruma sevinmek ne kadarda çirkin bir şeydir.

Bu çocuklar neden emek verdiler? neden mücadele ettiler? 72 gol birilerinin zoruna gitmiş anlaşılan. Hiç yenilgisi olmayan bu takımını bu kadar kolay harcadılar ya, yazıklar olsun diyorum. Güzel kardeşim elini vicdanına koy ve tepkini göster.

Bu ülkede futbol, bunun gibi karaktersiz insanlar yüzüne yetişmiyor.

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Duydum kanks yazik olmus

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Tff'den tek beklediğim bütün klüpleri kapatması, şu fanatizm kadar aptalca bir şey yok. Ayrıca Trabzonspor mağduriyeti ülkedeki müslüman mağduriyetini geçti, Chp döneminde Trabzonsporlu futbolcular başörtüsü takamıyordu. ssss

0|1
    0|0
  • + statüyü bilmiyorum bu ligde nasıl bir statü uygulandığı ama bu lig ilk defa mı oynanıyor, geçmişteki uygulama nasıldı statü ya da,
    + ya da statü değişmişse ligin başında takımlara bildirildi mi bu durum
    bunlara dair detay bilgin var mı, buna ne desek yanlış olur şu aşamada işin açıkcası
    + belki basketbol daki gibi pla off sistemi uygulanıyordur 1-8 ile 2-7 ile 3-6 ile 4-5 ile gibi
    bir şey yanlışsa düzeltilir hem, itiraz edilir dilekçe falan panik olmana gerek yok bence...

0|0
    0|0
    • Zaten itiraz edildi. Fakat değişen bir şey yok.

• yazılı bir itiraza yazılı bir gerekçe sunmaları lazım, ne gerekçe sundular acaba, takım bunun takibini yapar bence ts kulubü ama keşke federasyonda kamuoyuna ya da sitesinde açıklama getirseymiş sonuçta gazetelere haber olmuş bir konu, daha aydınlatıcı olurud bizim için biz sporseverler için

• Niye uzuluyorsunki yine yener sampiyon olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...