Sevgilim benden sıkılmış, ara verelim diyor görüşmek istemediğini söylüyor?

bir yılı 2 hafta geçen mükemmel bir ilişkimiz vardı aynı sınıftayız stajda da aynı gruptayız sürekli yanyana dipdibe beraberdik görüşmedğimiz hc bir gün geçmediği için ona çok bağlanmışım o gün bir şey yapmasakta aynı yerde saatlerce hc sıkılmadan oturabiliyor vaktin nasıl geçtiğini anlamıyordk bn yine aynıyım hala özlüyorum seviyorum onu hem de çok ama o bnden sıkılmış öle soledi özlem duygumu yitirdim keşke hergün görüşceğimize 2 günde bir görüşseydik dedi 1 yıl önceyle şmdi ne fark etti dedgmdeyse seni artk kaybetme korkum yok o zaman vardı dedi ve bna 2 gün görüşmeyelim dedi bgün 3 gün btti ne aradı ne mesaj attı ne görüştü sizce napmalıyım beklemeye devammı ediyim?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bir ömüre sığacak bir ilişkiyi 1 yılda yaşamışsınız her gün görüşmek bir yana sirekli dipdibe olmak aynı sınıf, staj bunlar ilişkiyi öldürür. Ondan olmasa sen de olurdu bir süre sonra aynı etki. Yapman gereken beklemek ve biraz uzaklaşmak.. Bence sadece onun değil seninde buna ihtiyacın var.

0|0
    0|0
    • evet ve onun burada aılesı akrabaları arkdsları var bn üniverste okumaya geldm ve tanıdıgım kımse yoktu kendımı ona mecbur hssettım onada bunu hıssettrdm sanırım buneden oldu beklemek benim ıcın gunler cok zor gecıyor dusunsenıze 1 yldr her gun beraber vakt gecırdgınız ınsn bırdn yok bosluga dusmus gıbıyım

• Boşluğa düşmen gayet normal. Sen tüm hayatını ona göre endekslemişsin, Kendi dünyanın merkezine onu oturtmuşsun. Bence bu alabileceğin en büyük ders olmalı. Sadece sen kendin için önemlisin. Sevdiğin insan senin dünyan değil yörüngende süzülen bir gezen olmalı uydusu bile değil. Şimdi biraz yanlızlığın tadını çıkar. Sakin ol herşey yoluna girecektir.

• cok guzl yazmıssınız ve olayı resmn ozetlemıssınız tamamm bkalm gelısmlerı aktrcm

Erkekler Ne Diyor 8

• o zaman sende oyunu kurallarına göre oyna kaybetme korkusu yoksa onu kıskandır umursama bir şey diyorsa ara verelim diyen sendin ne oldu de güçlü ol eğer peşinden koşarsan daha kötü olur umursamaz seni mesaj atarsa anında cevap verme sonra cevap ver herşeyi söyleme ona kaybettiğinde seni o zaman arayacak unutma kimse kaybetmek istemez.. vazgeçilmez sanmış kendini..

0|0
    0|0
    • yorumunuz ıcın tskkür ederm bır de bn cok sabırsız bırıyım bekleyemedgımı bılıyor ama bu sefer bnde tuttum kendmı bnde atmadım aramadm beklıyrm ama aradıgında eger ararsa smdı eskısı gbı sccak davranasım gelmıyor ıcımden bu sferde o bole davranıyosun bna etkıye tepkı bnde sna scak davranasım gelmıyor dcek?

• :) bn cok cok sevıyorumm gerı gelmesı ıcınde beklerımm tutarm kendımı yeter kı duzelsn peki sizce geri eski duygularını yerıne nasl getıreblrlm?

• bak orası sana kalmış birşey zor ol biraz nazlı ol senden neden sıkıldı o hataları yapma üstüne çok düşme yeni sayfa açın özele gel mesaj bölümüne kabul et oradan devam edelim

• o zaman arama ve ara aver

0|0
    0|0
    • aynen pzt.ye kdar zamn ıstedı bugunde bıtıyor beklıyrm bnde

• Tamam değin, siz hiç aramayın o sizi aradığı zaman, biraz daha zamana ihtiyacımız var deyin. bakın neler olacak (:

0|0
    0|0
    • tamam tesekkrler beklıcecmm ıse yarar umarım

• tamam en kısa zmnda olcakları yazcm :)

• (: bana da haber ver mutlaka.

• Başkasını bulmuş belli onun için senden sıkılmış,senden alabileceği heşeyi almış olduğunu düşünüyor olabilir.Boşuna zorlama bence yol ver gitsin.

0|0
    0|0
  • Siktir git demiş gülüm kısaca ne beklemesi diyorsun sen daha.

0|0
    0|0
  • vay o.ç. :)

0|0
    0|0
  • ayrılma vaktidir. Arada neymiş

0|0
    0|0
  • bekle anasını satim bekle 10 sene daha bekle:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• peşine düşme özlerde gelirse hemen yüzme verme ki hemen elde edemeyeceğini anlasın gerçi çocuğunda suçu yok sık görüşmek evet ilişkiyi bitiriyor

0|0
    0|0
  • ayrilik canlari caliyor nurcum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...