Hayatınızın en az ne kadar parayla geçindiniz veya ihtiyaçlarınızı karşıladınız..?

mesela neyinizi kıstınız ne sıkıntılar çektinizde ihtiyaçlarınızı karşıladınız..? hikayeleriniz anılarınız var mı..?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• los angeles ta cüzdanımı çaldırmıştım. türkiyeden param gelene kadar kaldığım evde 1hafta sadece zeytinyağına ekmek bandım. gitmem gereken her yere yürüdüm otostopla iki il değiştirdim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• üniversite yurt zamanlarında maddi durumumuz iyi olmadığı için aylık 50 lirayla idare etmek zorunda kalıyordum okuldan yurda yurttan okula geçti zaman

1|0
    0|0
  • aylık 100 tl :(

1|0
    0|0
  • 18 yaşına kadar hiç param olmadı dışarda bir yere gitmedim 18 den 23 e babamın verdiği haftalık 20 lira gibi bir para ile geçirdim şimdi ise para ile isim bile olmuyor.

1|0
    0|0
  • üni biterken sosyal hayatı sıfıra indirmiş arada bir evde cigara içmekten başka eglence bırakmamıştım bir dönem. sonra çalışmayada başlayınca tekrar eglencelik oldu herşey

1|0
    0|0
  • Cebimde 5 kuruş olmadan kilometrelerce yol gittim.

1|0
    0|0
  • gözlerimi çok pis kısarım yeminnen:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Su yasima kadar hic bu tarz bir sorumluluk almadim. Fatura vs gibi. Hep harclik aldim onlari harcadim arti bursum var tabi. Ama gecenlerde 2ay ingiltere'de staj yaptim. İlk iki hafta hersey super ailem para yolluyor ben yiyorum bursum desem aninda bitti sonra farkina vardimki ailesiz bir hicim. Yine ailem para yolladi ve been bu sefer car cur etmedim bursumuda oyle ve eve donusumde banka ciktilari gelmisti ve babam kizim hesabinda para var nereden geldi bu para demisti. :). Adam bile sasirdi. O dereceee :)

1|0
    0|0
  • yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...