Basket okuluna gidecegim yardım?

Bugun saat 4 de gidecegim ilk defa hocaya sordum internetten herhangi bir ücret alınırmı orda arkadaşlarım mesela futbola gidiyor ücretsiz burası nasıl olur maddi dururmumuz cok iyi degil ne yapabilirim ücretliyse gitmeyecegim ücretsizse gidecegim bugun yardım edin

http://www.fenerbahcesporokullari.com/tr/okullarimiz/yetkili-basketbol-okullari_162.html

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• ataköy deki yeri biliyorum cumhuriyet anadolu lisesi paralı aylık para ödüyorusun

0|0
    0|0
    • aga futbollda felan bedava oluyor hoca gel dedide böyle ben remsi maçlarda oynamak istiyorum kücük çaplı bilmiyorum futbola giden arkadaşlarım para vermeden oynuyor nasıl oluyor aga

• futbol kuluplerinin futbol okulları bedava değil para ödeniyor aylık, ama cocuk gelecek vaad ediyordur gel sen oyna burda yetiştirelim diye çağırmışlardır öyle bir şey olabilir, bu dediğim basket okulları içinde geçerli, o arkadaşlarına sor gene eksik bir şeyler söylüyorlardır belki sana, ama istanbuldaysan atatürk spor kompleksi var marmara forumun yanında orda ücretsiz futbol u var basketbolu bilmiyorum ama...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...