Atiba Hutchinson'u kim yetiştirmiştir sizce? Nasıl bir altyapı eğitimi almıştır?

Beşiktaş'ın cefakar, vefakar, her maç doksan dakka it gibi koşan, 33 yaşında olmasına rağmen 23 yaşındaymışçasına hayvanca oynayan, pas yüzdesi 90'larda gezen, adam eksiltebilen, top saklayan, nadiren top kaptıran, en ileride kaleye şut çekip bir dakika sonra kendi kalesinin önünde şutların önünü kesen kanadalı futbolcusu Atiba'yı kim yetiştirmiştir acaba?

Adam futbol konusunda turnusol kağıdı resmen, 'Atiba vasat yeaaa' diyen bir insan görürseniz, 'Sen futbolcan anlamıyorsun la beyin özürlü' lafını gönül rahatlığıyla söyleyebilirsiniz. Öyle bir adam.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Bilmiyorum ama harika yetiştirilmiş bir oyuncumuz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sene kendisini sadece 1 defa stadyumda izleyebildim.. Kesin olarak söyleyebilirim ki o adam koşmuyor.

Atiba nerede duruyorsa top o noktaya düşüyor. Şanslı mı desek, tecrübeli mi, bilemem. Ayağında mıknatıs varmışçasına onun bulunduğu birkaç metre karelik alana top tak diye iniyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben adamın ismini ilk kez duydum. Futbolla alakam yok, merakta etmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Nereye koyarsan orada sırıtmadan oynuyor , kazandığı para yıllık 1 milyon , kendisini taşeron işçilere benzetiyorum. Aldığı para az ama onsuz olmaz

0|0
    0|0
  • Hollanda ekolunden yetiştigi için öyle
    birçok hollandada yetişmiş oyuncular doksan dakika boyunca hep hareketli oynar isabetli paslar yaparlar..
    yani bu oyunlarda bile böyle ):

0|0
    0|0
    • İlk geldiğinde 'Benim pozisyonum olduğu söylenemez, her yerde oynarım' dediğinde burun kıvırmış 'Haziktirlan ordan halı saha mı bu?' demiştim ama adam total futbol ekolünden gelme çıktı.

• Kesinlikle. Atiba başta olmak üzere Rhodolfo'da çok hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • koca orta saha ondan soruluyor..
    fazlasıyla iyi..
    ama öyle bir adam niye bjk'de bunu sorgulamak lazım..

0|0
    0|0
    • Bize gelmeden önce PSV'de sağ bek oynatılıyordu. Aybaba döneminde sağ bek diye almayı düşünmüşler, Bilic 'Atiba Hutchinson diye biri var, onu alın, hem fazla pahalı olmaz, onu oynatacam orta sahada' dediğinde 'Ya biz o adamı sağ bek alacaktık, beğenmedik, ne Atiba'sı' diyince Bilic 'Yok la o ortasaha oynardı eskiden Danimarka'da falan. İyi ortasaha o alın siz onu beaa' diyip ısrar edince almışlar nasılsa bedava ak diyerekten.

• Hatta o zamanlar Bilic daha yeni olduğu için 'Ne diyo bu sırp, bir soruşturalım bunun lafıyla almayalım' diyip eski takımını da aramışlar, sormuşlar biraz.

Adamlar da 'İlk senesinde ortasahada 10 gol atmıştı, sonra biraz daha defansif oynadı' falan diyince 'Alak kanka' diye sözleşme yapmışlar.

• isveçte sağlam olmuştur bu toyluğunu psv de atıp max ı Beşiktaş'ta yaşıyor şu sıralar

0|0
    0|0
    • Adamın yerine İtalya'dan futbolcu bakmışlar yazın, gönderdikleri scout 'Yav burda baktığımız adamlar Atiba'nın tırnağı olamaz, saçmalamayın' falan diyince sözleşme yenilemişler.

Asrın mallığı olurmuş yerine kazma bir italyan libero almaları.

• bence yerinde sağlam transferler yaptık buna önlü arkalı oyuncularında destek verişi takımın inancı hırsı uyumu da kesinlikle artı sağlıyor bir serdar kurtuluş beck değişikliği bile hissedilirken sahada atibanın olmadığı durumlarda zaten vaziyet ortaya çıkıyor bu konuda sağlam başarımız var ne olursa olsun

• Bu Dünya'da eğitim almadığı kesin.

0|0
    0|0
  • Barcelona'da aslında esas merkez nasıl İniesta ise bizde de esas merkez Atiba.

0|0
    0|0
Yükleniyor...