Hiç beklemediğiniz an umutlarınızın bittiği an geldimi o mesaj ?

Deli gibi bir aşk. ayrılmışsınız aradan en az 4 ay geçmiş...Ama ikinizde deli gibi sewiordunuz üst üste hatalar falan ayrıldınız... Sonra ulaşmaya çalışdınız olmadı barışmak istediniz olmadı..Umutlarınız bitti...Ve bir gün o beklediğiniz mesaj geldi mi ? Böyle birşey mümkünmü ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• mümkündür ben yaşadım. ama umutlarım bitmişti ben de bitmiştim. içimde de bitirdim o süre zarfında zor oldu. o mesaj geldi kendisi geldi aylardır uğraşıyor ama çok geç kaldı.. içimde tamamen bitirmişim. istesem de olmuyor

0|1
    0|0
    • Nasıl basardın onu da yazsaydın

• ağlayarak.. sadece ağlayarak ve zamanla. ona ait şeyleri göz önünden kaldırmak ilk adım. onu hatırlatacak şeylerden kurtuldum atmadım ama kaldırdım. 2 arkadaşım vardı. çok destek oldular dinlediler. günlerce saatlerce ağladım ve bir gün bir baktım ağlayacak bir şey kalmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• o umutla bekliyoruz ama gelecegi yok en iyisimi umutları tüketmek hayata devam etmek çok zor olsada :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Özlemek için geç kalındığında bazı hatalar anlaşılır ve bir umut adım atılır. Genel de bunu hatalı taraf yapar. Ama sonuçta özlemek için geç kalınmıştır.

1|1
    0|0
Yükleniyor...