Seneye Ersun Yanal Fenerbahçe'de-Fatih Terim Galatasaray'da-Şenol Güneş Beşiktaş'ta olsa 1-2-3 nasıl sıralanır?

Takımlarına en iyi futbolu oynatan adamlar olsa sonuç nasıl olur?

Güncellemeler:
Ne lig olur ama be
Düşünceleriniz?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Sampiyon oluruz :p

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• oluşturdukları kadroya bağlı, ilk bakışta sanki fener ile gs şampiyonluk için kapışır gibi ama gs nin yönetim ve ekonomik sıkıntılı durumundan bir anda çıkabilecek midir bu bir soru işaretidir, fener iyi kadro oluşturacak mıdır, bjk takviye kimleri alacaktır hepsini görmek lazım ama ilk bakışta fener galatsaray bir adım önde gibi
    1-fener veya gs
    2-fener veya gs
    3-bjk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1. Fenerbahçe olur çünkü en iyi kadroya sahipler Ersun yanal gelirse bir de bizi kimse durduramaz 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Beşiktaş bu kadro ve stadiyla başında Şenol hoca varken zirveyi bırakmaz. Terim mali durumu kötü olan gs de şapkadan tavsan çıkaramaz

Gerçekçi olmak gerekirse zaten ne kovulan Ersun fb ye döner , ne de Terim parasız gs ye gider

0|0
    0|0
  • 1. Galatasaray
    2. Fenerbahçe
    3. Beşiktaş olur muhtemelen ama bunda kadro kaliteside önemli tabi hemen hemen denk güçte olurlarsa sıralama böyle olur.

0|0
    0|0
  • gs ve fener şampiyonluğa oynar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ligi en iyi tanıyan Şenol Güneş şampiyonluğunu ilan eder.

2 yine fb olur çünkü gs çöküşte
    3 de konya olur
    4 belki gs olur terim gelirse

0|0
    0|0
  • Sırayı bilmem ama futbol tadından yenmez

0|0
    0|0
  • Fatih terim ne yapar eder 1. Olur ama herkes müthiş futbol oynar orası kesin

0|0
    0|0
  • Fatih Terimin Galatasarayla ayrı bir bağı var. Fatih Terimle Galatasaray bambaşka bir ruha dönüşüyor Terim 2 transferle Gsyi Şampiyon yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...