Bursaspor - Beşiktaş maçı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bursaspor: 3 Beşiktaş: 0 Bursaspor iyi oynadı ve kazandı bize.de.tebrik etmek düşer. Beşiktaş'ın bu kötü gidişinin hali ne olacak? Üzülüyorum .s Samet Aybaba gitmeli mi kalmalı mı? Beşiktaş biraz şanssızlığìn biraz da kadrosundaki eksiklerin kurbanı oldu. Ya sizin yorumlarınız nelerdir?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bursa bizden iyidi ve kazandi söylenecek bir şey yok. Samet aybaba Beşiktaşin teknik direktörü olamayacağini derbilerde ve önemli maçlarda çikardiği berbat kadroyla gösterdi bugün sağ açik mehmet ortada ortada oynamasi gereken oğuzhan sağ açikta oynuyordu. Sakatliklar, hakem hatalari, samat aybaba ve gençlerin şampiyonluk stresini kaldiramamalari burada olmamizin sebebidir. Bizden sene başinda hiçbir şey beklenmemesine rağmen 2 sene önceki gsnin haline gelir denmesine rağmen bu genç kadroyla burada olmamiz başaridir.

0|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• kesinlikle kadroyu yanlış çıkarttı.samet hoca hata yaptı.

1|4
    2|1
    • sametten bir cacık olmaz

• Bizim takımda son 4-5 maçtır iş yok kötü oynuyoruz son 4-5 maçtır :/ sence ne olur renktaş seneye takımda yeniden bir yapılanma olması şart değil mi? Bence şart.

• aynen eksikler var,futbolcular çabuk sakatlanıyor.bir de bazı yabancı futbolcuların disiplinsizlikleri.samet hocayı dinlemiyorlar,otoriter değil.tamam olcay oğuzhan gibi gençleri takıma kazandırdı.ama teknik direktörlük biraz daha liderlik isteyen bir durum,ama liderin yanında bir de samet hoca gibi yetenek avcısı olmalı.böylelikle bir kaç takviye ve iyi doktorlarla kadro yeterli hale gelebilir renktaş.

• Yılmaz Vural geçen gün kendi takımı yenilince bize tecavüz ettiler demişti. Bursasporun Beşiktaşa yaptığını o bile açıklayamaz artık :D

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Aybaba sezon sonu gidicek fernandes ve hugoda gidicek daha genc oyunculara yöneliyor besiktas bir kac sene sonra iyi olur sanirim ertugrul saglam hocayi takimin basina getirecekler.

0|2
    0|0
  • görünen köy kılavuz istemez...

iy 1 ms 1 oynadım bu maça

beşiktaşta oynamayı haketmeyen bir sürü futbolcu var

beşiktaş bu kalitede olmamalı bence...

1|1
    0|2
  • Sametin hatalı kadrosu bu duruma getirdi.Son 3 senede Bursayı perişan eden holoskoyu ble yedeğe attı ne diyelim

1|2
    1|1
  • Bjk taraftarı Real Madrid'in kampına gidip destek vermeye devam etsin.Zaten tek amacları Galatasaray'ın basarısızlıgı,ikinci takımınız fener ve fener'in basarılı oldugu yılı artık basarılı olmus sayarsınız.Bundan sonra başarı size haram.

0|1
    0|1
  • Arkadaşa 1den 1 at dedim attı realde tutar artık her zaman kupon için maç istemeye

0|0
    0|0
  • sezon seno büyük bir temizlik lazım çok boş futbolcu varrr

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'ın puan kaybedeceğini sabah söylemştim ama bu kadarını beklemiyordum açıkçası..

0|1
    0|1
  • hey oley BURSASPOR BURSASPOR hey oley :D

0|1
    0|2
  • (: bizim için fark etmez, biz beşiktaşı hiç bir zaman konu etmedik. siyah-beyaz bir durum yani.

0|0
    0|0
  • Kimse mücadele etmiyor.Oyuncularda bir problem var.

0|1
    0|0
  • Samet Aybaba sayesinde Bursa kazandı.

0|0
    0|1
  • Sen Madrid dersin seni ezmeye Bursa Madrid gelir. Herkes dengi ile uğraşsın dicem ne kadar denkler orası şüpheli. Bursa 5 6 da atardı bugün :D

1|3
    1|2
  • Büyük Bursa ezdi geçti,ne olsun.İnsaflı davrandılar ama 3-0 dan sonra gitmediler Beşiktaşın üstüne

4|3
    1|5
    • bukalemunspor. şekilden şekile girdiniz diye dalga geçiyordunuz fener taraftarıyla.

bugün gördük kim destekledi bursayı.

• iyide ben Fenerbahçeliyim kazmaspor :D sen neden bahsediyorsun anlamış bile değilim valla

Yükleniyor...