Kimseyle samimi olmayıp herkese karşı mesafeli olanlar hakkında ne düşünürsünüz?

Kimseyle samimi olmayıp herkese karşı mesafeli olanlar hakkında ne düşünürsünüz?Çevrenizde böyle kişilerle sık karşılaşıyor musunuz?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• cagimizin hastaligi güven sorunu malasef herkes insanlara karsi mesafeli davraniyor.

0|0
    0|0
    • Dengesiz herkes ne yapacağımız belli olmuyor mesafe gerek

• dengesizlikten cok daha parayonak herkes.. kontrol delisi cünkü gördükleri duyduklari o sekilde yönlendiriyor insanlari.

Erkekler Ne Diyor 16

• En güzelidir bence, insanlarla lakayıt olmaya hiç gerek yok çünkü bir noktadan sonra seviye düşüyor. En sinir olduğum şey daha yeni tanıştığım birinin el kol hareketi yapması sanki 10 yıllık ahbabıymışım gibi ileri geri konuşması.

0|0
    0|0
  • daha çekici olduklarını düşûndûğûn dûşünüyorum çünkü kızlarımız bundan anlıyor.

0|0
    0|0
  • kendisini fildişi kulesinde gördüğünü düşünürüm ve malesef üniversitemizde böyle tiplerden baya var . kızlar ağırlıkta bu da bir gerçek

0|0
    0|0
  • Bu tarz samimiyetsiz insanları çevremde bulundurmamaya çalışıyorum

0|1
    0|0
    • ön yargılı olma bence tanımadan

• Belki haklı olabilirsin ama soğuk insanlar benim tarzım değil ben hareketli eğlenceli insanları güldürebilen bir yapıdayım yanımdaki insanlarında böyle olmasını tercih ederim

• öyle insanlardan çok hoşlanmam

kimseyle samimi olmayan kimseyen güvenmeyen anlamına gelir

içinde güven duygusu kalmamış insana da güvenmek çok mantıklı gelmiyor bana

o yüzden kelamım olmaz

0|1
    0|0
  • Asosyal olduğunu ve yalnızlıktan hoşlandığını düşünürüm.

0|1
    0|0
  • iş ortamında iseniz böle durumlarla çok sık karşılaşırsınız samimiyet ciddiyetsizliyin göstergesidir sadece iş oratamı için cidii bu kurumda mutlaka mesafe ve ciddiyet olmak zorunda

0|0
    0|0
  • ya bende oyleyim supheden guvensizlikten ama bu sonunda size yalnizliginizi hissettirecek dogru degilll kendimce

0|0
    0|0
  • açıkcası bende biraz öyleyimdir. çok samimi olduğum insannlardan bile yerine göre şüphe duyarım.

0|0
    0|0
  • iyi insanlardır...

1|0
    0|0
  • Bu kişiler hakkında kötü düşünceler soyleyemem.Çünkü bende böyleyim.

0|1
    0|0
  • Kendi dünyasında olan insanları seviyorum. Herkesle samimi olanları esas sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Çok yakınım böyle bir kişiye bizzat ben. Sorun yok kendi adıma.

0|0
    0|0
  • Erkeklerle samimi olmayan kizlara daha bir guzel bakabiliyorum

0|0
    0|0
  • Genellikle yetiştirilme tarzından kaynaklanır.. .Zamanla açılırlar

0|0
    0|0
  • Severim o insanları.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bizzat kendim..

0|0
    0|0
  • garantici ve temnkinli bir hayat teorileri vardır. bir kaç tanıdığım var mükemmel insanlardır ve genelde objektifler.

0|0
    0|0
  • harkesle samimi olmam zaten normali o mesafe her zaman iyidir seçici davranırım

0|0
    0|0
  • Gizli bir havaları vardır bu onları her daim çekici kılar

0|0
    0|0
  • Haklarıdır çileem.

0|0
    0|0
  • kendim hakkında yorum yapamıyorum..ama iyi yapıyorum

0|0
    0|0
  • severim o kisileri yani mesafe koyanlari