Otobüsün kalkmasına bir saat var, gitsem mi ?

Arkadaşlar :-( iş yerinden ve evden zar zor izin aldım, erkek arkadaşımın yanına gideceğim, sabah erkende hemen döneceğim, ben bi yerde oturdum çorba içerken eski bir kız arkadaşımı aradım o esnada sevgilim aramış duymamışım, kimle konuşuyordun dedi, bende ayşeyle dedim :-( ayşe zamanında beni çok fazla üzmüş ağlatmıştı. O sırada sevgilim sakinleştirmişti beni. Barıştık ayşeyle sonra, ve ben onunla konuştum diye sen adam olmayacaksın nerde senin sözün yeminin hani onunla gorusmeyecektin ne b... Yersen ye dedi kapattı telefonu.. Ben şimdi çok üzgünüm, gitmesem pişman olurmuyum acaba, gitsem mi? Dönsem mi bilemedim :-( akıl danışacak kimsem de yok. Uzun süredir beraberiz bu arada.

Güncellemeler:
Ben kendim gibi pollyanna arkadaşlarımı dinledim. Yaşasın mutluluk getiren unutma özelliği. :-) aradı tekrar bebişimi kimse üzmesin istiyorum özür dilerim dedi. Bende koşa koşa mağaza gezdim aşkıma iki tane güzel kazak aldım paketde yaptım :) otobüsteyim. Şimdi daha mutluyum :) hepinize teşekkür ederim. Herşey çok güzel olacak :)

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• hiç düşünmeden git adam seni düşünerek bunları söylemiş...söyledikleri doğru değil ama şu anda bunları tartışmıyoruz adama gidiyorsun ve hayel ettiklerini yaşıyorsun yanındayken...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Adam haklı ama sevgilinin yanına git.

1|0
    0|0
  • gidip ozur dile ayse ile de iliskini kes ama sevgilini de dikkstki konusmasi konusunda uyar

1|0
    0|0
    • Özür dilemem. Sert konuşmasa dilerdim ama haklıyken haksız etti kendisini. Ama gidiyorum :)

• işe git

1|0
    0|0
  • Git tabiki. İlerde barışırsınız nasılsa :)

0|0
    0|0
  • Git tabikii.seni görünce sevinir ve siniri filan da geçer...Hem seni o kadar üzen kişiyle yeminlere rağmen halen ne muhatap oluyorsun ki...

0|0
    0|0
  • valla o senin bileceğin iş. fakat bu tür şeyler hep sorun çıkarıyor. yani ben "gitme" derim. gidip rezil olmakta var.

0|0
    0|0
  • git bencede barışırsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kalk evine git, sevgilin de efendi gibi konuşmayı öğrensin biraz. kendinizi bu kadar hırpalatmayın yav.

0|0
    0|1
  • senin kötülüğüne bir şey söylememiş ki zamanın da üzüldüğün için aynı şeyi tekrarlamana kızmış bence git herşeyi ayarlamışsın ..hevesin kalmasın için de :)

0|0
    0|0
    • Herkesin payı var herkes sağolsun ama ilk senin yorumun ilk okuduklarım arasında olduğundan, en çok seni dinledim, güzel oldu ellerine sağlık teyzesiiiiii :)

• işe yaradıysa güzel :))

• gitme sakına gitme senle böle konuştuktan sonra gidersen kendini çok umutsuz ve ona karşı çaresiz gösterirsin.konuşmasaydı bile böle gitme derdim.gidersen kıymetin azalır kız dediğin biraz geri durur onun yapması gerekenleri sen yapma uzak ve gizemli ol azcık.heleki böle konuştuysa tavır yapman gerekirken bide yalaka gibi gitme sakına.

0|1
    0|1
    • kim eksiledi beni yaa ben bişeybiliyorumki sölüyorum...

• Yorumuna çok teşekkür fikir katmışsın, yalnız dediğim gibi çok uzun yıllardır beraberiz öyle gizemli durma görünüp kaçma zamanlarımız geçti bizim ve çok daha çaresiz zamanlarımız oldu bizim, üzülünce çok üzülüyor mutlu oluncada çok mutlu oluyoruz, birbirimizi üzsekde bazen el ele verince bütün dünyayla baş edebiliriz emin ol :) birbirimizi çok zor kazandık o beni hiç affedilmeyecek durumlarda bile yalnız bırakmadı bende onu tabi ki. Bu yüzden ben bu durumu konuşarak çözmeyi seçtim ikimizde mutluyuz şimdi.

• iyi ozaman ne güzel:)

• ben yoldayım beni karşıla diye mesaj at...

gidersin ...seni görünce siniri yatışır...gününü zehir etmeyin bir ayşe yüzünden :D

0|0
    0|0
    • Karşılama konusunda sıkıntı yok :) gideceğimi biliyo zaten huyumu da bildiği için hemen aradı gelmesen intihar ederim çok hazırladım kendimi gelmelisin dedi :) bende hemen yüz vermedim tabi özür diledi falan üstüme gelme dedim bende naz yaptım ona :)

• hım haklı belkide .ama ben olsam giderdim hemen eşek değil ya karşılar seni

0|0
    0|0
    • Karşılama konusunda hiçbir problem yok :) kanlı bıçaklı bile olsak en iyi sekilde ağırlar beni biliyorum :)

• ozamn git durma

• çok affedilmeyecek bir konu değil gönlünü alırsın git bence .. madem seviyorsun biraz fedakarlık yap görüşme o kızla ne kaybedersin ki..

0|0
    0|0
  • ne tatlı :)

0|0
    0|0
  • git.

0|0
    0|0
  • gitme sonra pişman olacaksın

0|0
    0|0
  • yaş kaç?