Bu konuda ciddi yardımlarınızı bekliyorum. <3

şimdi bbenim bir dostum vardı sonra ona karşı duygularım değişti. İtiraf ettim, kardeşi gibi gördüğünü söyledi. Beni gerçekten çok seviyor. Kaybetmekten korkardı. Onunla aramızda çok değişik bir bağ vardı. Onunla diğer dostluklardann farklı bir dostluğumuz vardı. 5 aydır konuşuyoruz. Hergün.. Tribimee nazıma katlandı hep. Ama ben bundan faydalanıp hep kavga çıkarmaya yer aradım. Hep kavga çıkardım. O da sıkıldı tabi haliyle. Bugün konuştuk seni seviyorum istiyorum konuşmak diyor ama sıkıldım diyor. Neden mesaj atmadın pazar günü diyorum "her dakka konuşalımmı 10 dk konuşuruz yeter" diyor. Ya kızıyordu bana neden mesaj atmıyorsun diye şimdi dediği lafa bakın! "Hani bana mesaj atmadan duramıyordun" diyorum "duruyorum artık" dedi. En çok acıtan da şu oldu, ona; "Sanırım aramızdaki bağ kopuyor" dedim ve o da "Koptu bile" dedi. Benim duygularımın değiştiğinden beri değiştiğimi söylüyor. Sonra ben ağladım arkadaşı söylemiş ona mesaj attı "ağlamışsın hemen. Düzel düzeliyim bende" falan dedi. Düzelebiliriz diyor..

Yani hala benim için çabalıyor mu? Sizce hala beni seviyormu? Ben ne yapıyım?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• O seni kardes gibi gormus.

1|0
    0|0
    • Biliyorummm.. Hani bunca olanlardan sonra hani beni kardeş olarak gerçekten çok severken böyle dedi ya.. Ama düzebiliriz falan dedi beni eskisi gibi çok sevebilecekmi onu demeye getiriyorum.

• Döküyorum döküyorum ama bir türlü raahatlayamıyorum. Tek ihtiyacım olan şey onunla konuşmak aama bunu da yapamıyoruuum. :(

• Takma fazla olusuna birak

Erkekler Ne Diyor 2

• yaa neyin çabası bu kardeşim sevecekse her halinle sevmeyecekse hiç bir şekilde ne bu ya oooooo böle insanlar beni çıldırtıyo

0|0
    1|0
  • bence sen de onu dayının oğlu olarak gör, gerektiğinde bıyık takmasını sağla.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...