Bir kızın hem cinslerine karşı ilgi duyması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir kızın bir kızdan hoşlanması hakkında ne düşünüyorsunuz.Duygusal bir ilgiden bahsediyorum.Nasıl normalde bir kız bir erkeğe aşık olur sever aynen öyle.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• ıyyyk diyorum kendi tarafımdan düşündüm de betnime bile vurasım geldi yani :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• saygı duyarım sadece bişi düsünemem

0|0
    0|0
  • Yani toplum olarak hoş karşılamasakta yapacak bişey yok. Devam et kızlardan hoşlanmaya. Erkeklerle de dene ama. :)

0|0
    0|0
  • karşı cins varken ne işin var hemcinsinle tabı yargılamamak lazım kendi tercıhın hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • ben buna inanmıyorum. psikolojik rahatsızlık olarak görüyorum.

0|0
    0|0
  • bana saçma geliyor.. beğenirsin taktir edersin belki ama hoşlanmakta neymiş öleee

0|0
    0|0
  • oo hadi bakalım düğün ne zaman derdim sanırım. :)

0|0
    0|0
  • ne kadar güzel..

Düşünsene oldu da biriyle evlendi, hayatta başka bi' erkekle aldatmaz..

0|0
    0|0
  • kusasım geliyor.

0|0
    0|0
  • Ben normal olduğunu düşünüyorum, insan insandır.

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter abazanın en önde gidenidir ağır abaza

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• kimseye aldırma. herkes oturduğu yerden konuşur.ahlaksız ya da beyni bozuk diye.bu senin seçimin değildi. her insanda kadınlık ver erkeklik hormonu aynı anda mevcut.kız bedeninde,hormonların daha erkeksi belli. takıl kafana göre

0|2
    0|0
  • çok saçma çookk öyle insanlar sağlık sorunu yaşıyorlar diye düşünüyorum çünkü düşünsene yaa normal insann kendi cinsinden hoşlanır mı yaaa.. düşünüyorum düşünüyorum aklım almıyorr yaa iğrenç

1|0
    0|0
    • neyi iğrenç geliyor ki sana.kadınlar erkeklerden daha estetik ve hoş

• ben senin düşüncene saygı duyuyorum ama sen normal görenler akıl hastanesinden kaçanlar derken pek saygı duymuş gibi olmuyorsun

• düşünüyorum.. düşüncemle ne alakası var.. öylelerine karışıp lan napıyorsun sen öylesin böylesin .. aklın başında değil falan mı diyorum .. ben sadece düşüncemi söyledim . kimseye de karışmam bana ne yaa herkes istediğini yapsın

• Hoş değil ama saygım var tabii.

0|0
    0|0
  • aklım almıyor bu kadar

1|0
    0|0
    • normal görenler akıl hastanesinden kaçanlar herhalde yaa yok harbiden nasıl beceriyorlar aklım almıyor benim de.. tamam sevdiim arkadaşlarım var sarılabilirim öpebilirim .. ne bilim bir kıza aa ne güzel tatlı bir kız diyebilirsin ama aşk yaşamak ne yaa

• Benim düşüncemin bir önemi yok, herkes kendi hayatını yaşar.

0|0
    0|0
  • kardesim hem gizli soruyorsun hemde gizliye izin vermiyosun,bu ne ya

0|0
    0|0
    • gizli cevap verip dalga geçecekler diye :(

• peki.

soruna gelelim; bence hic hos degil ama o kisileri terslemem asla.

• Birşey düşünmüyorum. Olabilir. Bazen banada oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...