Avrupalı'nın gözü neden ülkemizin toprağında?

o kadar mesafe var. ne istiyorlar neden ? ne düşünüyorsunuz

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Jeopolitik konumu.

0|0
    0|0
  • Sorma gece gündüz bizi düşünüyorlar

0|0
    0|0
  • Aldılar zaten daha ne isticekler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yeraltı kaynaklarımız zengın ve jeopolıtık konumumuz gayet ıyı.ama onların gozunun bızım topraklarımızda oldugunu dusunmuyorum.bız onlar ıcın sermaye pıyasasında ve mal tıcaretınde buyuk pazarız.sadece bunu kaybetmek ıstemıyorlar.bunun ıcın ulkemızın gelısıp buyumesını ıstemıyorlar.ulkemız ne zaman ıyı bır duzeye gelmeye baslasa kargasa ve ısyanlarla ulkemızın huzurunu bozmaya calısıyorlar.bılıyorlar kı guclu bır Türkiye herseyden kotu onlar için.nerden bılıyorlar dersen dedelerı guclu bır osmanlıyla savas yapmak ıcın her zaman haclı bırlıklerı kurdu ve hepsınde basarısız oldu.tarih asla yalan soylemez

0|0
    1|0
  • Hala öyle birşeyoldugunu düşünmüyorum herkesin işi gücü yok bizimle uğraşıcak denediler ve başaramadıklar işte artık öyle birşey olmadığını düşünüyorum. Aşırı milliyetçilik vatan sevgisi yüzünden böyle düşünmemiz normal. Bizim insanımıza insanı değil vatanı sev gibi bir mal koyun düşüncesi aşılanıyor.

1|0
    0|0
  • Dunyanin en guzel yerinde yasiyoruz. Turkiyeye 'akillica' hukmeden dunyaya hukmeder ama mallesef politikacilarimiz akilli degil.

0|0
    0|0
  • yerüstü ve yeraltı zenginlikleri var özellikle bor madenleri var geleceğin yakıtı olucak, stratejik konumdayız, vb. kısacası hedef tahtası gibi bir yerde yaşıyoruz

0|0
    0|0
  • Avrupanın gözü sadece Türkiye'nin değil, tüm dünyanın topraklarında.

0|0
    0|0
Yükleniyor...