Sevgilim ablasının dolduruşuna gelip,üzerime geliyor !

Gizli Üye
2 yıldır birlikte olduğum ve ciddi düşündüğüm bir sevgilim var,beraberken çok gülüyoruz,çok eğleniyoruz ama gel gör ki ne zaman ablasına gitse değişiyor,saçma sapan şeylere kızıyor,dün onunla birlikte bir Avm'ye gittik,midem bulanıyordu ve kahve içmek istemedim,birden geçimsizsin diye bağırmaya başladı,birgün önce ablasına gitmişti,ablasıyla görüşmediği sürece iyiyiz ama onu ne zaman görse üften püften şeylere patlıyor,bi kere ablasının bir mesajını gördüm telefonda çok nazlı bir kız çok mu aradın sen bunu çekilicek dert değil yazmış benim için gördüğümü belli etmedim ama muhtemelen her görüştüklerinde benzer şeylerle sevgilimi dolduruşa getiriyor,nasıl başdicem bu durumla bilmiyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
çıkmaya basladıgımız ilk zamanlar alkolü bıraktırmıştım sevgilime ablası ;alkolü bırakacagına bıraktıranı bırak yazmış duvarına bende gördüğümü belli etmek için begendim hemen kaldırdı sonra da yanlış anlama ben takılıyorum diye mesaj attı ben bu kadının iyi niyetine nasıl güvenebilirim artık ?
Sevgilim ablasının dolduruşuna gelip,üzerime geliyor !