Sevgilim ablasının dolduruşuna gelip,üzerime geliyor !

2 yıldır birlikte olduğum ve ciddi düşündüğüm bir sevgilim var,beraberken çok gülüyoruz,çok eğleniyoruz ama gel gör ki ne zaman ablasına gitse değişiyor,saçma sapan şeylere kızıyor,dün onunla birlikte bir Avm'ye gittik,midem bulanıyordu ve kahve içmek istemedim,birden geçimsizsin diye bağırmaya başladı,birgün önce ablasına gitmişti,ablasıyla görüşmediği sürece iyiyiz ama onu ne zaman görse üften püften şeylere patlıyor,bi kere ablasının bir mesajını gördüm telefonda çok nazlı bir kız çok mu aradın sen bunu çekilicek dert değil yazmış benim için gördüğümü belli etmedim ama muhtemelen her görüştüklerinde benzer şeylerle sevgilimi dolduruşa getiriyor,nasıl başdicem bu durumla bilmiyorum.

Güncellemeler:
çıkmaya basladıgımız ilk zamanlar alkolü bıraktırmıştım sevgilime ablası ;alkolü bırakacagına bıraktıranı bırak yazmış duvarına bende gördüğümü belli etmek için begendim hemen kaldırdı sonra da yanlış anlama ben takılıyorum diye mesaj attı ben bu kadının iyi niyetine nasıl güvenebilirim artık ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• görümceligi tutmus anlasilan. benim ondan 6 tane var bana bak ve sükret :D

0|0
    0|0
    • bende de 2 tane ama büyük olan karışmıyor,ne varsa o küçükte var :)

• belli ediyorum ablanla ne zaman görüşsen değişiyosun falan dedim hemen savunmaya gecti tabi benim ablam seni seviyo bişey dese bile kötülük düşünerek demez vs.Allah'ım bu erkeklerin hepsi mi saf ? yukarda da cıktı bazı ana kuzuları :D

• :D simdi bisey diyemezsin ailesine ama evlendiginizde konusursun;)

Erkekler Ne Diyor 4

• Oyyy kıyamam :D

0|0
    1|0
  • önce kendini bir sorgula.bence senin davranışlarında var problem

0|0
    0|0
    • klasik ana kuzusu erkek davranışları,tabi anne abla hep haklı sevgili haksız aman haa laf söyletmeyin

• yazdıklarından belli.bir şeyler arıyorsun.tırtıklayıp duruyorsun.hiç kimse kahve içmediği için geçimsizsin diye bağırmaz.altında başka nedenler var.samimi olllll

• belki de ablası haklıdır. seni bilemeden yorum yapmak yanlış.

0|0
    1|0
  • ablasına göre hareket ediyorsa sakat durum

1|0
    0|0
    • akşamları çok geç vakte kadar dısarda olamıyorum mesela hemen baslıyo ama ablam eniştemle evlenmeden önce şu saate kadar dısardaydı ne var bunda kacıncı yüzyılda yasıyoruz diye sürekli de bir kıyaslama söz konusu aynı zamanda

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdi böyleyse ileride ne olur sen düşün artık.

1|0
    0|0
  • Şimdiden başlamışlarsa ittifaka, veda vakti gelmiştir bu limandan kelebeem.

1|0
    0|0
    • ablasıyla tanışmadık ama facebook'tan falan mesaj atıyo arada görseniz sevgi kelebeği canım,balım vs.acayip samimi ama o mesajda hiçte öyle demiyodu :(

Yükleniyor...