Daha önce 15 puan geriden gelip Bjk yi geçmişdik yine neden olmasın?

Daha önce 15 puan geriden gelmişdi ilk yarıda öndeydi ve biz 15 puan geriden gelip geçmişdik. Tabi ozaman van hoojdok Nobre Alex li sezondu ama. Sivas, Akhisar ve Konya'dan puan ve puanlar kaybediceğini düşünüyorum. Buda enaz 5 eçok 7 puan kaybetcekmiş gibi geliyor. Galatasaray maçı satcağını düşünüyorum. Peki sizce neolur.

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hakemler adil olsunlar. FB kazansın diye rakiplerini eksiltip FB'ye uyduruk penaltılar çalmasınlar. BJK'yi yarışta geriye itmek için rakip takımın sarı, kırmızı kartlarını es geçmesinler de kim şampiyon olursa razıyım. Tabi benim gönlüm BJK'nin şampiyon olmasından yana. Ama birkaç haftaya kadar FB kollanıyor, BJK'nin önüne engel çıkartılıyordu. Yarışın adaletli yürütülmesi yüksek sesle söylenince FB kayırılmamaya başlandı ve önce Osmanlı, sonra Konya, sonra da GS maçında puan kaybetti. Eğer sezon başından beri bu yapılsaydı FB puan olarak BJK'nin çok gerisindeydi ve çoktan havlu atmıştı. Tabi siz FBliler bunu kabul etmezsiniz. Ama istatistikler bunu söylüyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Evet Beşiktaş puan kaybedecek ama emin ol Fenerbahçe daha fazla kaybedecek. 2 gün önce derbide gördük zaten, FB takım olarak kopmuş, kimse şampiyonluğa falan inanmıyor. İki takım arasında her bakımdan büyük fark var, o yüzden net favori BJK. Ama %100 değil tabii

0|2
    0|0
    • Evet stad açılışında neden 38 kere sayın dedi stad açılışında neden taraftar alınmadı stad 1 kere açılmaz mı. Yoksa birine yaranma taktiği miydi taraftardan mı korkuyor sizin başkan şampiyonluğu böyle mi alıcak yoksa.

• Tamam kardeşim ben çıkıyorum bu tartışmadan, sen haklısın. BJK 6'da 0, FB 6'da 6 yapacak. 79 puanlar FB şampiyon olacak.

• Neden ki söylediklerim yalamnsa söyle. Bjk iyi oynuyor diyorsunda 2 golu hakemle attı niye deyemiyorsun.

• bu sefer 17 maç yok orada. 6 maç var bjk nin fikstürü kolay

0|0
    0|0
    • 17 maçta 15 puan 6 maçta 5 puan neden olmasın. Matematiksel bakmayı denesen.

• bilmem onlara sormak lazım :D ligimiz neden var diye :D

• Sen daha çok beklersin.
    Sivas ve Akhisar maçları banko. Puan kaybı yaşayacağımız tek maç Konya deplasmanı olur.

0|0
    0|0
  • senin mantığa göre şampiyon Galatasaray'da olabilir

0|0
    0|0
  • Bence şampiyon biziz. Çünkü Bjknin kalan maçları daha zor.

0|0
    0|0
  • Feneve koymayan kalmadı 6 haftada da koyarlar

0|1
    0|0
    • Fenere mi gsye mi. Lig sonuncusu bile 6 gol attı okadar büyük takımız ki bizle beraber kaldınız diye sevindiniz göbek attınız.

• Ben beşiktaşlıyım bende şampiyon olacak inşallah diyorum

0|0
    0|0
    • Sivas düşme potasında sizden paun alamazsa düşer son bir hamle yapar. Akhisar herzaman 3 büyüklere farlı oynamıştır. Konya Fenerden puan aldıysa Bjkden her türlü alır.

• Evet stad açılışında neden 38 kere sayın dedi stad açılışında neden taraftar alınmadı stad 1 kere açılmaz mı. Yoksa birine yaranma taktiği miydi taraftardan mı korkuyor sizin başkan şampiyonluğu böyle mi alıcak yoksa.

• Sustun kardeş.

• İçimde Fenerbahçenin şampiyon olacağına dair garip hisler var onun rahatlığı içindeyim nedense inşallah doğru çıkar beşiktaş bu herşey beklenir geçen yıl 2 3 maç kala şampiyonluk şansı kesin varken bırakmışlardı olabilir yani. :) ama bizim takımında kötü oyununu düşünmeden edemiyorum.

0|0
    0|0
  • Umut fakirin ekmeği

0|1
    0|0
    • Transfer zenginiyiz feda diyen sizsiniz.

• Elinizde patlayan transferlerle şampiyon olmaz koçum

• İyide siz 10 yıldır şampiyon olamadığınıza göre 10 yıldır mı transferler elinizde patlıyor.

• 15 değildi o hem son 6 hafta mı kapatmıştın farkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...