Lütfen bakın biiii yardıma ihtiyacım var özellikle kızlar:(

bugün kadın doğum doktoruna gittim adet gecikmesinden dolayı bu ay adet olmadım doktor ulturasonla muayne etti ve küçük bir kistin var dedi 2-3mm büyüklüğünde endişelenicek bişey yok dedi ve iğne verdi 10gün bekliceksin adet için dedi aranızda böyle bir kist problemi olan var mı nası tedavi oldunuz geçti mi peki? lütfen bir akıl verin korkuyorum baya moralim bozuldu:((

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlarımızın çok büyük bir kısmında kist var zaten ama bu kistin tam olarak adının olması daha iyi olurdu. Ki kistiniz çok küçük bu hali ile kanser riski taşımıyor cerrahi tedavi gerektirmiyor sadece takip edilmesi gerekir. Kistin büyümesini ve yeni kistler oluşmasını engellemek için oral kontraseptifler verilebilir. Ama bu hali ile endişe etmenize gerek yok bunlar basit benign(iyi huylu) kistlerdir büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
    • anekoik kistmiş

• doktormusun

• intern doktorum

Erkekler Ne Diyor 1

• korkma yahu. benim annemdede varmıştı çocuk doğurunca gider demiş doktoru zamanında.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yakınlarımdan bildiğim kadarıyla korkulacak bişey yk, alınmasına gerek olmadığı durumlar oluyo, meneboza kazar büyümü menopozdan sonrada yok oluyor, alındığı zamanlarda var ama kanser falan değil, genelde kisti olanlar ondan korkuyor

0|0
    0|0
  • korkulcak birşey yok herkeste oluyor kist. tedaviisi var herşeyin. belki benimde vardır adet düzensizliği için bende gidiicem doktora :(

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun canım .

Hiç bilmiyorum .(

0|0
    0|0
Yükleniyor...