(Kilo vermeden) biraz güçlenmesi lazım kaslarımın, ve çok göbeğim var. Spor salonu hariç, neler yapabilirim?

(Kilo vermeden) biraz güçlenmesi lazım kaslarımın, ve çok göbeğim var. Spor salonu hariç, neler yapabilirim?

Güncellemeler:
Spor salonu hariç kısmı olmamış. Kendim, evimde dışarda doğada falan neler yapabilirim. Hangi sporları yapabilir hangi programları takip edebilirim. O kadar mı kıtlık var?

0|2
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle en az 30 dk yürüyüş yapmalısın ve günlük kalori ihtiyacını protein ihtiyacını hesaplamalısın.. Yediğin = İhtiyacın olursa kilo vermezsin.. Ama protein de yemelsin. O noktadan sonra yağlarını yakmaya başlar hem kas oluşumun da başlar.
    İkinci olarak hangi kasın hangi egzersiz ile çalıştığını iyi öğren ve yap.. Özellikle karın kası geliştirici egzersizlere odaklan.. Zamanla sıkışacaksındır diye düşünüyorum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bisiklet olabilir ince tabanli ayakkabiyla uzun hafif tempolu yuruyusler

1|0
    0|0
  • resmin yokki

0|0
    0|0
  • Günde 4 litre su iç göbeğin gider sürekli küçük tuvaletini yapmak için tuvalete gideceksin yağlarını o şekilde atacaksın aksamlarıda sadece salata ye meyve ye bilyiorıum kasla ne alakası var diceksin ama çok alakası var :D

0|0
    0|0
    • Diyette sıkıntı yok. Çok yiyemiyorm zaten. Ama özellikle göbek eritecek ve kalan kaslarıda az biraz güçlendirecek bişeyler yapmalıyım.

• işte 4 litre su iç günde 1 ayda görürsün farkı :)

• spor salonu hariç spor salonu açabilirsin

0|0
    0|0
  • spor yapabilirsin

0|0
    0|0
    • Cünleyi düşük kurmuş olabilirim ama spor hariç demedim spor salonu hariç dedim. Spor salonu sporları hariç hangi sporlar? Azcık aydınlatıver.

• Hayatım kafana göre bee ne yapmak istersen

• bol bol ye kısır pasta sonra kilo inşallah duba gibi olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Blogilates! Youtubetan takip edebilirsin. Cassie diye sempatik bir kiz anlatıyor. Kisa zamanda faydasini gorursun

1|0
    0|0
  • evine aletler alarak calısabilirsin en basidi barfix demiri bile baya guclenmeni saglıcaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...