Binbir çeşit faydası olmasına rağmen soğan & sarımsak sevenler neden itici görülür?

bir hasta olunca herkes kıırılır antibiyotiklere koşar

binlerce milyonlarca faydası olmasına rağmen millet niye soğan sarımsak sevmez?

ben de sevmeyenlerden biriyim:(

siz niye se vmiyorsunuz?

benim nedenim çok acı bulmam

zira tatlı severim

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• sarımsak dedinde gidip sarımsak yedim :d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• soğan ve sarımsak severim.

0|0
    0|0
  • aynen çok faydaları var helede sarımsak ama çevremizdeki insanlar bunları yiyenleri dışlanıyor yapılmaması gerekiyor

0|0
    0|0
  • çünki onları yedikten sonra insanlıktan yoksun bir şekilde diş fırçalamadan karşısındaki insanın ağzının içine kadar girebiliyolar ve üstelik utanma sıkılma olmadan

0|0
    0|0
  • Kırmızı soğanın kafasına bir koyacan yumruğu gerisi malum:/

0|0
    0|0
  • cocukken kokusunu ve tadni begenmedim.

ama nadiren yiyorum bazi yemeklerde ama sirf sogansa ya da samirsak cok belirliyse yemem...

0|0
    0|0
  • Bir Lahmacun kolik olarak soğandan vazgeçemiyorum:) Zaten bol soğanla yediğim icin sürekli eve söylerim,dısarıda yemem.Çünkü mecburen lahmacun+soğan ağızda kokuya yol açıyor ve bunun tek çözümü dişleri fırcalamak.

Sarımsak'ıda yerine göre severim.Mesela taze fasulye ile cok güzel gidiyor.Keza bir Mantı ve Kızartmanın yanında sarımsaklı yoğurt olmassa olmazım.Mangal yaparkende,köftenin bol sarımsaklı olması lazım:)

0|0
    0|0
  • valla bayılırım sogana iş yerinde cıktıgı zaman kendime ayrı bir tabak yaptırıyorum biraz limon ve pul biber off

0|0
    0|0
  • Ben acayip severim. Millet sosyetiklik taslıyor başka ne olacak ya ?

0|0
    0|0
  • herhangi bir meze veya yemeğin içinde yerim ama salt olarak pek tüketemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben severim kendilerini..Pişmiş olarak tükettiğinde koku vs pek olmaz.

0|0
    0|0
  • çok severim.ama sünnet olduğu için yememeli.. kimseye rahatsızlık vermemeli..

0|0
    0|0
  • kokusu olmasa yenir de işte...

0|0
    0|0
  • Koktuğu için jhdgjdf <3 ben hiç sevmem yemem açıkcası :D

0|0
    0|0
  • sevenler umrumda değil açıkçası. ben nefret ederim.

0|0
    0|0
  • daha hiç yemedim ama yemiyenlerde itici gelmez kokusu gelmedikçe

0|0
    0|0
Yükleniyor...