Hayal kurar mısınız? Nasıl bir hayal kurarsınız?

Hayal kurarmısınız? Nasıl bir hayal kurarsınız?

Mutlu sonlu mi ? :).

0|0
14|36

En İyi Erkek Görüşü

• Kim kurmazki bazen işlerinin en iyi gittigi yer odasıdır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• hayal kurmadan yaşam olmaz bence hayal kurasın ki bir çaba gayret için de olasın ama bütün hayeller gerçek olsa dünyanın sonu olurdu mesela birisi dünyanın sonu geldiğni hayal etse kötü olur.. ama en güzel hayaller sevgilinle kurduğun geleceğin hakkında kurduğun hayallerdir benim için her zaman kurarım olmayacak hayallerde kurulmaz tabi ben şimdiye kadar kurduğum hayallerimi gerçekleştirmeye çalışıyorum gerçekleşitrdiklerim de tama olarak olmadı olmaz belki de ama yine mutlu olacak kadar iiyi ...

0|0
    0|0
  • seni düşünürüm... gecemi aydınlatan gözlerini birde...

Güzelim hayal kurulmaz mı.

Umutlar insanların yaşama bağlandığı en büyük köprüleri , hayaller ise o köprünün asıldığı ipleridir.

Hayal kurmazsan psikolojık sıkıntıya doğru gider cıkmaza girersin.Hayattan zevk almazsın.

Antidepresanlara bakarsan mutluluk verir. Bunu da hayal ve uyku halindeki rüyalarda tedavi edici ozellikle sağlar.

0|0
    0|0
  • bazen öyle hayaller kurarım ki gerçek dünyadan kopup kendimden geçerim. hatta bir keresinde işleri baya bir büyütmüşüm her şey yerli yerinde hatta dünyadaki en zengin ve mutlu benim :) ama ufak bir pürüz çıkıyor yavaş yavaş her şeyimi kaybediyorum. sonunda kendime geliyorum.

sonrasında kendimi ofisimde klavye başında buluyorum :))

0|0
    0|0
  • Hayal genelde insanları huzurlu ve mutlu olduğu düşler dünyası nitekim... Elbette bence herkes mutlu sonlu bir şeyi hayal eder... Yada ben öyle en azından...

0|0
    0|0
  • Hayal kuruyorum. Biraz riskli bir hayalim var şu sıralar. Başarabilir miyim acaba? Yabancı bir ülke, yabancı insanlar, yabancı bir dil ve yabancı bir kültür. Üstelik 1 + yıl sürecek. Korkmamak mümkün mü?

0|0
    0|0
  • hayatımda kurduğum hayallerin yüzde doksanı gerçekleşmedi. dönüp arkama baktığımda gerçekleşmemiş onca hayal. onca çaba peşinden koşma genelde ellerin boş kalması :( kalbim sıkışıyor düşündükçe.

0|0
    0|0
  • Ben aynı anda beş hayal kurarım bir kesmiyo.

0|0
    0|0
  • hayal etmeyi bilmeyen bir insan korkuların arkasından dünyayı izler...

hayal edebildiğin kadar özgürsün

hayalini gerçekleştirebildiğin kadar güçlüsündür

0|0
    0|0
  • hayaller olmasa olmaz zaten. hayaller hep mutlu sonla biter ama gerçek hayat öyle olmadığı için hayalkırıklıklarıda çok yaşarızz

0|0
    0|0
  • her insan hayal kurar elbette... gelleceğimle ilgili hayaller kurarım... insan hayallerle yaşar... umutla yaşar... genelde olmayacak hayaller kurduğum için mutlu sonla bitmior :)))

0|0
    0|0
  • cok sık evet hep mutlu sonludur ve işte bu yüzdendir bende ki bu büyük kalp kırıklıgı . ah su hayallerin bir anda yıkılı vermesi . ( burç balık ) =)

0|0
    0|0
  • parali bir hayal denizi tasiracal kadar param olmasini isterdim bir tane de buyuk bir yat icinde diski havuz her sey manitada oluyo tabi bunun icinde oooooooo bole dunyada değil diger gezegenlere bile giderim

0|0
    0|0
  • Kurarım..Hiç biri olmadı daha bakalım ilerleyen zamanda gerçekleşebilir

0|0
    0|0
  • açık konuşayım kurduğum bütün hayaller gerçek oldu.insan isterse istediği bütün şeyleri yapabilir.Biraz zamana ihtiyaç var.

0|0
    0|0
  • hayaller sadece insanın kendi kendini kandırmasıdır bence hayal kurana kadar gerçekleştirmek için uğraşmalısın popusunun üstünde hayal kuranla çalışanın hali ortada :)

0|0
    0|0
  • öyle hayaller kurarım ki, Azerbaycan'la Küba'yı iki komşu ülke yapabiliyorum. Bak hayal gücümü sen düşün :)

0|0
    0|0
  • mutsuz hayal kuran varmıdır acaba :)

0|0
    0|0
  • Heeeeee ewet mutlu sonlu hep töbe töbe :)))

0|0
    0|0
  • hayat kuruyom sonra yaşadımdan emin olamıyom :)

0|0
    0|0
  • Hayal kuramasaydım yaşayamazdım sanırım

0|0
    0|0
  • Hayal kurarım. Uzayla ilgili minik teoriler üretirim. Mutlu son değil de, soru işaretleri dolu bir sonla bitiyor genelde.

0|0
    0|0
  • hayallerimi cennette okyanusta sörf yaparken dağa tırmanırken gökte uçarak deniz altına dalarak kuruyorum .. :)

soru güzel teşekkür ederim .

0|0
    0|0
  • Genelde sonu düşünemiyorum uykuya dalıyorum :D

0|0
    0|0
  • kurarım. hep onun hayalını kurarım

0|0
    0|0
  • insan hayal kurunca, direk sonunu kuruyor zaten.

0|0
    0|0
  • hayal kurmayan ınsan mı olur muş ıçnde senın olmadıgın guzel hayallerım var :D

0|0
    0|0
  • sonu mutsuz bir hayal kurulur mu ki :)

0|0
    0|0
  • gerekleşmesi mümkün olanları kurmayı severim

0|0
    0|0
  • Hep milyar dolar parası olan bir hayırsever olduğumun hayalini kurarım. Nasıl olsa bedava :)

0|0
    0|0
  • Hayal kurmak güzel ama bunu uygulayamadıktan sonra bir manası kalmıyor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 14

• pek hayal kurmam. kurarsam yakın zamanlı hayaller kurarım tabiki mutlu mutlu

0|0
    0|0
  • Büyük hayallerim yoktur.O yüzden kolay kolay hayal kırıklığı yaşamam.

0|0
    0|0
  • insanlar genelde hayal kurarken gerçek hayatta belkide mümkün olmayaak şeylerin hayalini kusursuz bir biçimde mutlu sona bağlayarak kurarlar...

ben hayal kurarken bir olayı hem mükemmel bir şekilde kurgularım hemde kötü bir şekilde hayalde olsa orasıda bir dünyaa yani tozpembe gözlüklerlede bakmaya gerek yok hayata

0|0
    0|0
  • evet baya bir hayalci kişiliğim vardır

hç belli olmaz bazen mutlu bazende ölümle biter

0|0
    0|0
  • hayalciyimdir

hayal kurarım

ucu bucağı olmaz

uçarım gezerim giderim

hatta ölüp çevremi izlerim

0|0
    0|0
  • Hayal dünyasında yaşamaktan, çoğu kez dış dünyadan soyutlarım kendimi.

Hem hiçbir mutluluk, son ile bitmez..

0|0
    0|0
  • sevdgm ile ilgli hayaller kurarm

0|0
    0|0
  • ben hayal mayal kurmam :D

0|0
    0|0
  • ne mutluu sonu benim hayallerimlee dram filmleri patlama yapar her dakika on film garanti

0|0
    0|0
  • hayal kurmayan yoktur bence

0|0
    0|0
  • özellikle yatarken hayal kurarım

0|0
    0|0
  • En büyük hayalim kurduğum hayallerin gerçekleşmesi .)

Sonu mutlu olanından ..

0|0
    0|0
  • huzurlu günlerin hayalini kurarım

0|0
    0|0
  • kurarım.hep onu düşünürüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...