Galatasaray-Fenerbahçe maçında Beşiktaş taraftarlarının ne işi vardı?

Galatasaray-Fenerbahçe maçında Beşiktaş taraftarlarının ne işi vardı?

0|1
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ne var ki bunda? Hoş gelmiş sefa getirmiş Beşiktaş'lı kardeşlerimiz.
    Madem ki futbol eğlencedir, madem ki futbol, dostluk ve kardeşliktir, o halde böyle şeyleri doğal karşılayıp, yadırgamamak gerekir.
    Keşke her maçı hep beraber, kavgasız ve gürültüsüz bir şekilde, kol kola izleyebilsek

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Adam cesaretini toplamış gitmiş , her baba yiğidin harcı değil. Lafa gelince kolkola izleyelim deniyordu

0|0
    0|0
  • kendi lehlerine tutabilirler gs yi tvde seyredebilir, cafelerde öyle, üzerinde forma ile maça gitmesi hiç normal ve akıllıda bulmam, şu bir gerçek takımlar arası rakebetten dolayı, diğer takımlar arası dayanışma vardır bunun örnekleri çoktur, akıllı işi değildir dedim çünkü sokakta rakip takımın forması var diye dövülen insanlar oluyor gazetelere yansıyor, bir sezonu hatırlıyor fenerle gs kapışıyor şampiyonlukta gs kazandı o sezon, trafigi kapatıp kutlama yapıyorlardı, kutlamalarda arabanın içinde fener renkleri var mı diye arayan bir garip kitle vardı, olanların arabasının üstüne çıkıp sallayorlardı normal şeyler edğil bu işler onun için formayla gezmeyin valla önerim budur :D

0|0
    0|0
  • gezmeye gitmişlerdir

0|0
    0|0
  • Beşiktaş-Bursa maçında fenerli taraftarların Vodafone Arena'da ne işi vardı?

1|0
    0|0
  • Gsyi seviyor demeekki

0|0
    0|0
  • Neden yasakmı

0|0
    0|0
  • Son dakika :Ligde Fenere karşı 17 takımı tutan ve Avrupada Fenerin her rakibini tutan Bjklilerin kaç tane forma giyip kaç takımı tuttugu bilinmemektedir ve Bjklilerin çoğu dönek olmakla suçlanmaktadır.

0|0
    0|0
  • Desteklemeye gelmisler

0|0
    0|0
  • Beraberligw bile sevinen bir galatasaray ve besiktas icin canini verecekler cirkefler

0|0
    0|0
  • Fenerbahçenin Şampiyon olmaması için sırt sırta veren bir sürü takım var normaldir arkadaşım

0|0
    0|0
  • O Gün Ben Bile Gs Liydim :(

0|0
    0|0
  • ohooo forma giyip gelmiş çok vardı (maçtaydım)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gelsin ler adamlar sampionluga oynuyor keske fenerlilerde gelsede baris icinde mac izlesek

0|2
    0|0
  • Başka takımdan insan giremez diye bir kural yok.

0|1
    0|0
Yükleniyor...