İnsanın kafa olarak olgunlaşma yaşı kaç civarıdır?

Ya da şöyle sorayım, hangi yaş grubuna he he deyip geçer, hangi yaşın üzerindekileri ciddiye almaya başlarsınız?

(Kafa olarak derken, dünya görüşünün, hayata bakışın oturduğu, neyin ne olduğunun fark edildiği, aklın bir karış yukarıdan reel seviyeye indiği süreci kast ediyorum. Kafa kelimesi üzerinden abidik gubidik esprili cevap vermeyin, üzülürsünüz.)

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• profil fotondaki olay ne:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kafandaki 250 gram şeyle ve o fotoyla düşünme sen bunları.

1|0
    0|1
  • Söyle bir gercek var : bir bayan ilk birlikteliginden sonra inanilmaz değişiyor o cocuksuluk yerini yavas yavas olgun ve cevresinin daha farkina varan bir bayan olmasini sağlıyor. . O yüzden o olgunlugun yasla falan alakasi yok

0|0
    0|0
  • Bazen yaşla ilgisi olmuyor bunun 20 yaşında olup gayet aklı başında güzel güzel yorumlar yapan düşüncesini takdir ettiğin insanlar da oluyor,35 inde ergen ergen konuşan tipler de oluyor.

0|0
    0|0
  • olgunluk kesinlikle yaşa bakmaz.

0|1
    0|0
  • ortalama yaş 70 :D

0|0
    0|0
  • 35 fikrimce ..

0|0
    0|0
  • senin beynin de 250grdır bence

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• yas değil akıl da biter kimi insan 20 yasındadır ama 40 50 yasıdaki insandan daha olgundur

0|0
    0|0
  • Çoğu kişi yaş diyecek ve olgunluğun ne olduğunu bilmediklerinden olgunluk insanın yaşadıklarına bağlı bir çocuğu siz 13 yaşında iş hayatına atın birde 23 24 yaşında iş hayatına bırakın hangisi daha olgun karar verin

0|0
    0|0
  • bazıları var 30 yasına gelmıs hala akla karayı ayırt edemez.bazıları var 18-19 yasında zehir gibi.ama genel olarak tanımadıgım ınsanlarda 21 yasın altını kale almam

0|0
    0|0
  • herkesi ciddiye alırım, bebekler dahil.

0|0
    0|0
  • bu nickle biraz zor

1|0
    0|0
    • nicki sen beğen diye almadım zaten.

• beğenmediğimi söylemedim fazla zorlanmayasın diye dedim

• ne diyon hacı niye zorlanacakmışım. bir anlam veremedim. herkes kripto yutmuş gibi yonuşuyor yav.

Yükleniyor...