Arda Turan Galatasaraya Gelmeli mi ?

Arda turan galatasaraya geri donmelimi ?

Fatih terim ve futbolculari real madrid icin geldikleri tesiste ziyaret edip konusan ve takiminin taksitleri odeyemedigi bilinen futbolcu arda turan Galatasaraya donmeli mi ?

taraftarla barismalimi ?

Güncellemeler:
Soruyu puanlarsak sevinirim , bizde yukselelim :)

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Arda uzun yıllar dönmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Taraftarlarla küs degilki, adaminda bir kariyeri var sonsuza dek Galatasarayda oynayacak degildi, bende galatasarayliyim ama iyi futblcularin yurt disina açilmasini destekliyorum.

0|0
    0|0
    • taraftarin kizdigi konu zor gunlerimizde gidip niye iyi gunlerimizde geliyor ...

parasi odenseydi gelecek miydi ? bu yani benim bildigim .

• gelmesin istemıyoruz

0|0
    0|1
  • Adam ben Madrid de mutluyum diye nidalar atıyor bence gelmez ama gelse de fena olmaz :)

0|0
    0|0
  • taraftarımızın çokta barışma isteği olacağını sanmam,ama gelse de zararı olmaz yani.

0|0
    0|0
  • Dönede bilir dönmeyde

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• eminim ki kendisi şuanda gelmek ister, sneijder drogba ve selçukla oynamak onun için çok büyük bir şey olur :)

0|0
    0|0
  • A.Madrid 12 m euro'nun sadece 4 m euro'sunu ödedi.CAS'a sikayet etsek bir hafta icinde geri alırız.Tabi Arda'nın süper ligde oynamak istedigini düsünmüyorum ama geri alıp 20-25 m euro'ya İngilizlere satabiliriz:)

0|0
    0|0
  • Dönmek istiyorsa dönmeli tabiki. Solda Arda Sneijder Sağda selçuk hamit forvet drogba burak off :)

0|0
    0|2
  • Evet gelmeli sneijder kendi mevkine geri döner sol açıkda bayram eder :D

0|0
    0|0
  • Zararı olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Gelmemeli.

0|0
    0|0
  • hayır..oynasın avrupada