Baylar yeni sevgiliniz aniden soğuk davransa tepkiniz ne olurdu?

Kızla yeni bir ilişkiye başladınız, güzel bir hafta sonu geçirdiniz el ele diz dizeydiniz. Ama bir gün sonra aniden soğuk davranmaya başladı mesajı azalttı ve iyi geceler yatıcam diyerek kesti ama yatmamış facebookta online idi. Bir gün sonra sabah sadece günaydın yazmış, günaydın dediniz arkası yine gelmedi.

Bu ani soğukluğa tepkiniz bu kızdan hoşlanıyor iseniz soğuklukla mı olur yoksa aksine bir sormak aklınıza gelir mi?

Güncellemeler:
Onun duygularını cinselmiydi, duygusalmıydı diye böyle bir test idi bu ve testten olumlu geçti, niye kötüyüz biz diye sordu, "istemiyorsan söyle ben sana iki gün için sarılmadım" dedi, ifade etmeden benim bilmemi bekleyemezsin.Bazı sorunlarım var bana zaman ver,ve bu sorunlarımın içinde birde biz neydik diye sormak beni rahatsız etti, sende düşün bu sürede,beklentin ne,net olalım, baştan açıklıa kavuşturalım ona gre brbrmzin hayatna girelim"dedim, beni beklediğini ve ztn net olduğunu söyledi

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin ilişkinin sonu, başka bir ilişkininde başı demek oluyor bence ...

0|0
    0|0
    • o kız benim ve ben onu deniyorum duygularında samimi mi üzerime düşecek mi diye.

• o arkadaş benim :S soğuk davranan kız benim yani.

• Hımm kusura bakma yeni dank etti benim :S

Kız arkadaşım olsaydın ve böyle davransaydın benden hoşlanmadığını ve hayatında başkasının olabileceğini düşünürdüm,

Erkekler Ne Diyor 6

• valla ben olsam ne bu hava tavır der ilgilenmezdim.. bence böyle acaba ilgi göstercekmi diye merak etmene gerek yok.. seni beğenmese seninle gezip dolaşmaz... böyle yaparak kaybedebilirsin tabi çocuğun kendine güveni varsa...

0|0
    0|0
    • Cinselmi duygusalmı bunu test ediyorum

• Tamamdır :)

• :) bu tüyoları umarım o arkadaş okumuyordur..:)

• ilgilenmem ne kadar ilgi o kadar sevgi yoksa yoktur zorlamaya sıkmaya gerek yok :)

0|0
    0|0
  • aman diyim bir tanesine denk geldim sinir hastası oldum...ama tabi sorarım noldu diye..birşey yok derse psikolojik sorunu vardır derim ona kaçarım

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gider havalar ısındı serinlerim biraz

0|0
    0|0
  • hiç üstüne gitmem inceldiği yerden kopar

0|0
    0|0
  • Tokatlarım.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yeni? Sevginden emin olduktan sonra seni ulaşılabilir yaptığı için durmuş kırçiçeem. Tehlikeli eleman.

0|1
    0|0
    • Geri çekilen benim. Onun tepkisini irdeliyorum,onu deniyorum. bu bir cinsel yaklaşım mıdır duygusal mıdır diye. Cinsel ise çok uğraşmaya takati olmaz ve soğukluğumu sallamaz ama duygusal ise kafasına takılacak ve muhtemelen en azından sorun ne diye sorucaktır bana. Bu tezimin doğruluğunu merak ettiğim için genel cevaplara bakmak için sordum.

• dikkatli ol bence

0|0
    0|0
    • o kız benim ve ben onu deniyorum duygularında samimi mi üzerime düşecek mi diye.

• blki konuşamyı snn getirmeni bekliyordur. nası olsa gzl bir haftasonu geçirmişsiniz :)

Yükleniyor...