Fenerbahçe Basketbol Takımı Final Four biletini aldı diyebilir miyiz?

Fenerbahçe son şampiyon Real Madrid'i tam 100 sayı atarak ve ezici bir oyunla yenerek durumu 2-0'a getirdi.

Maçı izlediniz mi? Neler düşünüyorsunuz?

1|2
3|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Cok ustun bir oyun sergiledi, simdi seri 2-0
    fenrrbahce ffoura kalacak :()
    Serinin oteki macinda cska zorlandi (77-76)

0|1
    0|0
    • Ara sıra o maçın skoruna da göz attım. CSK çok zorlandı. Coşkulu seyircisi önünde Kızılyıldız'a karşı işi çok zor.

• Seyirci bu sene itici güç oldu. Yanılmıyorsam en son Kızılyıldız seyirci ortalaması açısından öndeydi, ancak onların salonu bizimkinden büyük. Gerçi doluluk oranı farklı bir istatistik.

• doğrudur

Kızlar Ne Diyor 2

• Gidiyoruz Final Four 'a !

0|2
    0|0
  • Yenmis miyiz sevindim valla 😍 kupayi aliriz InsaAllah umarim umutlarimiz suya dusmez

0|1
    0|0
    • İnşallah. Geçen sene kendi seyircisi önünde oynanan final four'un da rövanşını almış olacağız.

• Bakalim hayirlisi olsun

Erkekler Ne Diyor 16

• Zevkten 4 köşe bir koridor oldum gittim dolaba yicek birşeyler aldım sonra yüzümü yıkadım banyoda sonra camı açtım içeri cok sıcaktı biraz hava alsın diye işte ,,, bak aklımı başımdan aldı maç neler anlatıyorum anla :D bence ordaki ilk maçı içimden bir ses alamicaz diyo eğer ilk maçı alamaz isek 2. maçıda alamayız ama her halükarda son maç İstanbul'da olur o yüzden gideriz final foura ve orada karşımıza cska cıkmadığı sürece rahatım veselyde gelmiş olur tadından yenmez oh masallah :P

0|1
    0|0
    • Ben ilk maçta tur atlatacağımıza inanıyorum. Geçen sene de son şampiyon Maccabi'yi 3-0 ile geçmiştik.

Kızıldıldız son maçta CSKA'yı zorladı, ancak finali onlarla oynayacağız gibi gözüküyor.

• Inşallah hele bir cıkalım da final fourda kim gelcek ki

• Deriz.

0|1
    0|0
  • Evet, Final 4'a bilet aldı ama Real de bu 8 takım arasındaki en kötü savunma yapan takımdır herhalde, bu FB için gösterge olamaz, CSKA favorim, FB'nin rotasyon sorunu problem olabilir (Vesely dönse bile), Berk, Egehan, Barış sadece 12 kişilik kadroyu doldursun diye var.

0|1
    0|0
    • Doğru savunma yapmayı beceremiyor. İlk yarıda 2 uzunu 4 faul alınca tamamen 3 sayılık atışa yöneldiler.

Vesely dönerse rotasyon sorunu kalmaz. İkinci beşinde de iyi oyuncular var. Her takımda o 3 oyuncu gibi genç oyuncular vardır. Berk'i ben beğeniyorum, biraz daha sorumluluk alır potayı düşünürse Kerem Tunçeri ve Ender Aslan'dan sonra milli takımın ihtiyacı olan oyun kurucu pozisyonunun değişmez oyuncusu olacaktır.

• Her takımda genç oyuncu var ama süre alıyor ve katkı yapıyorlar, ben de FB'nin gençlerini beğeniyorum ancak çok az sorumluluk veriyorlar. Ne Berk ne de Egehan maalesef Cedi, Furkan ya da bir Okben değil.

• Egehan'dan bi' cacık olmaz. Barış'ı ise faul yapsın diye oyuna sokuyor. Sayı katkısı hiç yok. Ömer Faruk gelecek vadediyordu, o da NBA yolunu seçti.

• O kupa Kadıköye gelecek!

0|2
    0|0
    • Koç kupaya çok ara verdi. Berlin'e Vesely de yetişirse alırız diye umuyorum.

• Umarız kupayı alır diyelim

0|1
    0|0
  • Diyebiliriz

0|1
    0|0
  • Müthiş müthiş adeta gurur tablosu izlerken orgazm oldum resmen :D

0|1
    0|0
    • Töbe töbe :)

Resmen şov yaptılar. Hele Kaliniç'e bayıldım, Vesely'nin yokluğunu hissettirmedi.

• 3-1 olarak final foura çıkar , cska ile oynayana kadar favori

0|0
    0|0
    • Geçen sene kendi seyircisi önünde Real'a final fourda elenmiştik. Bu sene bu kadroyla Türk seyircisinin önünde CSKA'dan hiç cekinmiyorum.

• Hines ve Jackson da tehlikeli. Almanyada olması iyi , bakalım göreceğiz

• İnşallah

• Galatasarayliyim ama zaten fener basketbol. takimi Şu an avrupanin en iyi. kadrosuna. sahip. ve. sampiyon olacaklardir. Olamazlarsa ayip.

0|1
    0|0
    • İyi bir basket izleyicisi olduğun belli. Darısı Eurocup'ta Galatasaray'ın başına.

• Sorma ya, adeta ipten adam alır gibi son saniyede attığı üçlüleri yok mu. Bugün periyodun sonunda yarı alandan bi' tane daha salladı. Az kalsın giriyordu.

• Aynen o. ozelligini. seviyorum cok

• Madridde seri 2-2 olur burda öyle olduğuna bakmayın hakemler orda yenecektir bizi madrid değil ama hakem faktörü olmazsa geçen seneki maccabi maçı gibi başa baş geçer iş son topa kalır bence ama 3-2 alırız seriyi

0|1
    0|0
  • Fanatik bir Galatasaraylı olarak Finale adını yazdırdı diyebiliriz geçen senede favori takımdı bu senede aynı şekilde favori takım bir aksilik olmadığı sürece favori şekilde ilerliycek

0|1
    0|0
    • Aynen. Eurocup'da da Galatasaray şampiyon olursa Avrupa basketboluna amborgo koymuş olacağız.

• Aldi. bence

0|1
    0|0
  • Futbolda kanseriz ama baskette kral!.

0|1
    0|0
    • Şu adamı futbolun başına getirseler Perreira'dan daha başarılı olurdu :)

• Ben bugün 1-1 olur diyordum ama fb ezmiş. Fb çok dengesiz takım

0|1
    0|0
    • Ülker Arena'daki 21 maçını da kazanan ve 4 maç önce grup birinciliğini garantileyen bir takım için dengesiz demek haksızlık değil mi? Bunu ancak lig için söyleyebiliriz.

• Istemekle alakali. Yeteri kadar istemezse yenemez.

• Bu sene olsun artık zirve izi bekler :)

0|1
    0|0
  • Bence evet 3/1 veya 3/2 fener turu geçer

0|1
    0|0
Yükleniyor...