Neden boyle oldu?

Bel inceltme k icin egzersiz yapiyordum aniden sirtima bir agri gibi birbsey girdi nefes alamadim sonra her hareketten sonra 1-2 sn surdu bu bende dayandim. Ama o 1-2 saniye hep kivrandim resmen ustune mide bulantisi basladi. Belim normaldede hep agriyor, egzersizin iyi gelmesi gerekmezmiydi nedn boyle oldu?

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• Belini incitmissindir oradaki sinirler omuilikteki sinirler baskı yapmıştır disklere dikkatli ol kuvvet calis

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• zorlama kendini ters bir sey yaptin kesin. sakatlanirsin bile.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya canim kemikleri once guselce yumusaticaksin. Yoksa boyle kasılırsin. Taş sertliginde olan kemikleri yumusatmadan sekillendirmek olmaz. Mide bulantisini cosemedim ama belin kesin isinmadan yaptigin icin. En az 15 dkaika esne. ya da yarim saat.. ya da 1 saat yuru. yumusat kemikleri. Hem daha cabuk sonuc alirsin

1|0
    0|0
  • Mide bulantısının belinle ilgili olduğunu sanmıyorum beraberinde baş dönmesi olduysa tansiyonun düşmüştür onun dışında fazla efor sarfettigin için olmuştur tahminimce

1|0
    0|0
  • Isınmadan mı başladın zor hareketlere ondan olabilir

1|0
    0|0
    • Yurumustum biraz

• Yürüyüş ısınmadan sayılmaz pek rutin ısınma hareketleri var YouTube'dan bakabilirsin iki dk ni alır ama hayat kurtarır

Yükleniyor...