Yardım eder misin lütfen?

Herkese merhaba.!

Daha önce soruyu sağlık başlığından açtım fakat yardım alamadım. Lütfen bana yardım eder misin?

2008 yılında geçirdiğim bir kaza sebebiyle kilo almaya başladım. Başta kontrol elimdeydi. Fakat bünyem kilo almaya müsait olduğu için kilo almaya devam ettim. Şimdi sadece göbek bölgemde fazlalığım var. Boyum 1,70 bacak bölgem normal. Bildiğiniz elma tipindeyim. Yaklaşık bir haftadır diyetteyim. Ekmek, kola, çikolata, şeker, pirinç ve patatesi kestim. Kahvaltıda 2 yumurtalı tuzsuz peynirli omlet veya muz yiyorum, öğlen yoğurt ve bir meyve akşam da yemekte ne varsa onu yiyorum. (ekmek, patates, kola, pirinç vs. hariç)

Şimdi ise bunu spor ile desteklemek istiyorum. Squat ile başlasam olur mu? Bacakları gerçekten kalınlaştırıyorsa hiç bulaşmayayım. Ama sıkılaşmak ve gerçekten artık fit olmak istiyorum.

Nerden başlamalıyım?
Bana yardım eder misin?

Şimdiden teşekkürler.!

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı sorun bende de var kilo almaya müsait vücut alıyor
    yapman gereken spor yapmak fitness yağ yaktırıcı hareketler filan
    ağırlık değşik sporlara girme düzenli koşsan bile olur
    Önemli olan yakabildğinden az yemekdir, yakbildiğin kadar ye
    Ben bu problemi şöyle çözdüm düzenli spor ve düzenli yemek
    En önemlisi acıkmadan yememek

1|0
    0|0
    • Ya arkadaş ne sinir bozucu ya. Bu kadar kolay alıyoruz ama vermek ölüm ya ölüm yani bildiğin.

• Hiç sorma birde , bir zamandan sonra eğer hareket etmiyorsan az yesen bile kilo alıyorsun.
      İnsanı gıcık eden bu , eskidende böyle yiyordum ama kilo almıyordum diyosan sorun yediğini harcayamamak oluyor. BİR SÜRE SONRA SALMAYA BAŞLIYOSUN, hiç peşini bırakmıcaksın işte

Erkekler Ne Diyor 5

• kardiyo yapıp ağırlık çalışacaksın

1|0
    0|0
  • yaz gelio yüzme senin için en iyi spor olur

1|0
    0|0
  • Sadece aynı bölgeyi çalıştırmak kısa vadede işe yarasa da uzun vadede bir işe yaramaz. Her bölgeyi periyodik olarak çalıştırman çok daha faydalı olacaktır.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsn. şimdi sağlıklı kilo vermek için ben diyetisyeni öneririm. tabi kendinde veririsin ama ne kadar doğru olur bielemem. ama yürüyüş hareket jimlastirk iyi olur. daha başka konuşmak istersen buyur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...