Root yapımı ''ÇOK ACİL''

İşleme başlamadan önce data kablosunu pc’nizin usb girişine takın. Telefona ise takmayın. Onu az sonra yapacağız.

1-Öncelikle cihazı kapatın

2-Şimdi cihazı kapatın ve download moda alın. (ses kısma + ana ekran + güç tuşlarına basın).

3-Download mod’a ekranı geldikten sonra ses yükseltme tuşuna basarak işlemin devam etmesini sağlayın

4- Telefonunuzun data kablosunu artık takabilirsiniz.

5- Bilgisayarınıza indirdiğiniz Odin programını açın ve programın PDA kısmını işaretleyin

6- Kullandığınız roma göre indirdiğiniz tar ya da md5 uzantılı dosyayı odin programından seçin. Sol altta Added yazısının çıkıp çıkmadığını kontrol edin.

7-Odin programındaki start buttonuna basın

8-Yeşil çubuk ilerleyecek ve root işlemini gerçekleştirecektir. Yeşil çubuğun üstündeki kısımda PASS yazısını gördüğünüzde işlem bitmiştir.

9-İşlemin başarılı olup olmadığını anlamak isterseniz. Telefonunuzdaki uygulamalar kısmına girerek CWM ve SU adında iki uygulamanın eklenip eklenmediğini kontrol edebilirsiniz. BU YAPIMI ANLATIYOR TAMAM ÇOK İYİ AMA 6DAKİ İŞLEMİ NASIL YAPACAGIZ O NE ANLAMA GELİYOR

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• tatlım android 4 se 4 e uygun root dosyasını pcye indirceksin. Programda seçme kısmı var indirdiğin dosyayı bulup seçiceksin. Içimden bir ses sen beceremezsin uğraşma diyor:D

0|0
    0|0
    • bulamadımmm :(

• herkes yapıyor merak ettim :D

• bişeyin herzaman orjinali en iyisidir. Root yapma ve custom romda yükleme. Niye dersen uyumsuzluklar çıkıyor beceremiyorlar düzgün yazlım yapmayı. Sen orjinal rom kullanmaya devam et:)

• Böyle teknolojik şeylerle ilgili bir şeye cevap veremediğimde kendimi cahil hissediyorum morelim bozuldu denemediğim için bunları bilemedim aslında. Bence bunu telefon sitelerine sorsan daha iyi olur sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...