Dövüşmeyi öğrenmek için?

Arkadaşlar çok iyi bir fiziğim var boy 186 beni şimdiye kadar gören hep korktu iyi dövüşür felan dediler ama ben pek bildiğimi sanmıyorum kendimi nasıl geliştirebilirim günlük vücut egzersizleri ve gölge boksu yapıyorum ama teke tekte dayak yiyebilirim hala

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Dövüşmek kendi kendine öğrenilmez. Hangi disiplin olursa olsun bilmen gereken mekanikler vardır. Muhtemelen yumrukların yanlıştır. Bir kontrol mekanizman olmadığı için yanlışın üzerine yanlış ekleyerek gidiyorsun. Eğer merakın varsa bir disiplin seç kendine ve iyi bir eğitmenden ders al.
    Uyarımızı da yapalım. Dövüşmeyin. İyi bir şey değil dövüşmek.
    7 yıllık, hayatının bir kısmında ekmeğini dövüşerek kazanmış bir dövüşçü yazdı.
    Haydi dikkat et kendine.

0|0
    0|0
    • Dövüşneden olmuyor yaşadığım yerde şart hangi tekniği önerirsin muay thai mi bide gittiğim kurslardaki hocalara güvenmiyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Çeviklik kazanman lazim
    Nasik olcak bilmiyorum ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gerçek dövüş boksdur karate, aikido, jijutsu vb. savunma sanatıdır tavsiye ederim benim tercihim boks delikanlı adam sadece elini kullanır bizim buralarda tekme atanlara kız diyoruz.

0|0
    0|0
  • yiye yiye öğrencen.

0|0
    0|0
  • biraz yürek lazım öncelikle daha sonra bir antrenörden eğitim al

0|0
    0|0
  • ya o Boyla Tr'deki 1.60 lardan dayak yersen git intihar et.

0|0
    0|0
    • Onlar için değil 175 iyi dövüşen adam uzun boyluyu devirmesinide bilir zaten dayak yiyorum demiyorum sadece kendime güvenim az

Yükleniyor...