Bursaspor kulübü alt yapı futbolcusu Osman Talha Kotaran kovulunca ünlü oldu ne düsünüyorsun?

link

Bursaspor altyapı futbolcusu Osman Talha Kotaran'ın attığı tweetler kulüpten gönderilmesine neden oldu.

Bursaspor A2 takımında forma giyen 19 yaşındaki forvet oyuncusu Osman Talha Kotaran, sosyal paylaşım sitesi twitter’daki sayfasından Bursaspor'un Beşiktaş ile oynayacağı karşılaşmayı izleyeceğini söylerken, "Fernandes'i izlemeye gidiyorum, gol atarsa VIP'de bağırmam inşallah" ifadesini kullandı. Fernandes'in fotoğrafını paylaşan ve "Bugün izlemeye geliyoruz seni üstat" diyen Kotaran, kendisini takip eden yeşil beyazlı taraftarların tepkisini aldı. Bu gelişmelerin ardından Bursaspor Teknik Menajeri Süha Sidal da sosyal paylaşım sitesi twitter’dan açıklama yaptı. Sidal, Osman Kotaran'ın kulüple ilişiğinin kesildiğini duyurdu.

Güncellemeler:
cocuga saniyede 4 twit atiliyor link

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• bir Beşiktaşlı olarak Fernandes için düşüdüklerine katılıyorum ama profesyonel bir futbolcu olarak yaptığı davranış doğru değilmiş.

0|1
    0|0
  • bunu bu ortamda paylaşması kötü olmuş,ama affedilemez diye bir durum yoktu!

0|0
    0|0
  • İzlemesi normal ama ifade uslubu yanlış...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• oynadığı mevkide örnek aldığı adamı izlemeye gidiyorum demesiyle kovuluyorsa bu yönetimden birşey beklenmez

1|0
    0|0
  • bi' nevi ekmek yediğin yere ihanet gibi bi' şey gibi gözükse de futbolcu'ları korumalıyız, yanlarında durmalıyız..

Ronaldo " Real'de mutsuzum, gitmek istiyorum" diye belirttiği zamanlarda neden aynı olay onun başına da gelmedi.. Aksine " yıllık ücreti arttırıldı" falan.. :/

0|0
    0|0
  • Aynen valla burda bile 2.soruluşu demek ki böyle yapmak lazım

0|0
    0|0
  • depiği yemiş fkdgjkldfgjfk

0|0
    0|0
  • Normaldir böyle şeyler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...