Acun Ilıcalı Fenere para vermiş mi?

Bir Bjkli arkadaş yazmış ki Acun Fenere para veriyor neden konuşuyorsunuz daha bile. Atsana link dedim. Attı. Linkte aynen şu ibare vardı. Acun bayan basket takımına sponsor oldu bunu yazınca hemen cvp vermiyeyim diye engelledi. Neden bu kadar bazı insanlar bilgisiz.

Güncellemeler:
Engelleyen arkadaş @Wackers kendisi budur. LAf söyler ben cvp vermiyeyim diye engeller korku işte.
@Wackers Bilgisiz olabilirsin ama kitap oku olmadı gazete oku olmadı soru sorarken soruyu araştır. Yoksa rezil olursun.

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• Fener mafya fakir fukaranın ekmeğini yiyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekleri herkes biliyor boşver kendini yorma kendileride biliyor aslında ama kendilerine itiraf edemiyorlar sadece, bal gibide tayyip istemediği için taraftarlar stada sokulmadı ve protokol açılışı yok stad açılışı başka diye birşey çıkardılar, bu kadar medya taraftarsız stad açılışı diye başlık atar mıydı, kendi taarftar grupları internette o gün ateş püstkürür müydü kendi başkanlarına...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Türk futbolunda markalar haricinde kimse sponsor olmasa daha iyi olur bence biraz saçma buluyorum insanların takımları satın almış gibi artistlenmesine açıkçası

0|0
    0|0
    • Hmm Bjk şu an Tff başkanına ne kadar borcu var.

• ben bjk li değilim sadece insanların takımlara sponsor olmasına kökten karşıyım artistlik yapar gibi takımların patronu olmaya kalkmaları türk futbolu bu yüzden içine edildi tüm takımlara kişsel sponsor yasağı getirseler daha iyi olur

• eskidendi o işler..
    artık uefa her girdiyi inceliyor..

0|0
    0|0
  • Veriyor tabi.

0|0
    0|0
  • :) sponsor işte azizde hakemlere para veriyo

1|0
    0|0
  • para onun değilmi istedigi yere verir

0|0
    0|0
    • İşte ama vodofone ismini alıyorlar sorun olmuyor Fener alınca iş adamları size çalışıyor diyor etiketlesene şunu @Wackers

• Aynen laf söylüyor engelliyor ya neden korkuyorsun ki engelleme ozaman.

• Adama neden Yıldırım Demirören 92 milyon tl verdi dedim bir cvp bile veremedi bunlar 10 yıl boşuna şampiyon olamyıyr Futbol bilgisi yok klüp bilgisi yok klaptan dolma şeyerler konuşuyor dimi.@Wackers

Yükleniyor...