Verilen cevaplara tahammülünüz yoksa ...

Küfür dışında verilen cevaplara tahammülünüz yoksa neden soru sorarsınız ? Soru sormanın amacı başkalarının fikrini öğrenmek ise neden bukadar tepki veriyorsunuz .Zaten istediğinizi duymak istiyorsanız buraya yazmazsınız kendi dünyanız da takılırsınız Bu kişiler için ve bu durumu normal karşılayanlar için yazın bakalım fikirlerinizi.Gizli izin yok :)

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben düşüncelerimi yazıyorum, baktım altına saçmalamış, salıyorum kendi haline.

Not: Güzel konuya değinmişsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• katılıyorum bu düşünceye hakaret olmadığı sürece ne soran aldığı cevp karşısında öfkelenmeli ne yorumlayan

0|0
    0|0
  • hayranım kıçınızdaki bir haftadır çıkarmadığınız donunuzla facebooktaki milyon dolarlık havanıza yazmıştım bir ara duvarıma.. arkadaş sayım baya azalmıştı :)) yani bizim milletin geleneksel alışkanlıkları bunlar. fotoğrafını koyar sizce ben nasılım diye sorar, oha lan o göbek ne dersin, seni buna pişman eder, ya da lensler yakışmamış dersin sana öyle bir açıklama yapar ki, lens'in icadından tut, imalatına ve kamusal yararına kadar, keşke dersin karışmasaydım.. fal baktırır bizim millet, falcı der ki kötü bir huyun var onu bırakman gerek, hemen falcıyı kötüler, ohooo bu bir cacıktan anlamıyo olur sonra falcının adı... yani hayal dünyamız o kadar geniş ki, o lensler bize çok yakışıyor, göbek desen türk kası, ayrı bir güzellik katmış, falcı desen, çakma zaten o, iyi bir falcı olsa ne kadar iyi biri olduğunu anlatırdı falan... bizim klasikleşmiş özelliklerimiz bunlar. biri, sana beni anlat diyorsa, beni öv demek istiyor aslında. dostlarınızla yürümek istiyorsanız onların yanında olunuz.. dostlarınızdan kurtulmak istiyorsanız onların bir adım önüne geçiniz demiş bir çin atasözü. yani cancazım, ya yanlarında olacaksın, ya da onlar olmadan devam edeceksin bu yolculuğa :))

0|0
    0|0
  • İnsanlar sordukları soruda kendilerini doğrulamayı istiyor.

Verilen cevabın içeriği kendi düşüncesine ters ise tukaka...

Benim gibi fikrini karşı tarafı küçük düşürerek yazanlara verilen tepki ise haktır.

En azından ben kızmıyorum.

0|1
    0|0
  • Maç nolur diye soruluyor 4-0 madrid alır diyorum

Cevabıma verilen cevaplar:Mal,vatan haini,terket türkiyeyi,aptal onlar kimki 4-0 yenecek bizi,İspanyol tohumu,Zaten Bütün Beşiktaşlılar çok reröre zaten bütün fenerliler çok rivrivriv

0|1
    0|0
  • Ben özellikle ilişkilerle ilgili gelen sorularda ( yok erkek arkadaşım şöyle dedi yok şuna böyle baktı vb ) sorularına gayet gerçekçi cevaplar veriyorum. Heralde gerçeklerin acısına fazla dayanamayıp eksi ibaresine tıklıyorlar :) ya da yaşlarından ötürü yeteri kadar hayat deneyimi edinememişler. ( gerçi 30-35 yaşındakiler bile bazen saçmalayabiliyorlar ) Gizliye izin yok demişsin. İyi yapmışsın ;) Zaten kimse kimliğini açıklamıyor burada bir de neden 'gizli' profile ihtiyaç duyar insan anlamam.

0|0
    0|0
  • Gerçek hayatta pohpohlanmaya alışmış insanlar, aynı ilgiyi burada da bekliyorlar. Gerçeği yüzlerine vurunca, ağır ergen sendromuna giriyorlar. Bir de eksilemeleri yok mu.. Onlara ahanda bu ilacı öneriyorum;

link

0|0
    0|0
  • gizliyeizin yok demen savunduğun mantığa tezat mı

yoksa ne diyorum ben ya ne saçmalıyorum mu

0|0
    0|0
    • gizli kullanıcı adı altında her soruma küfür eden birileri var ve şikayet etmekten sıkıldım.yeterli oldu mu cevap ?

• sana gerzekçe konuşuyorsun diye

sana gizliden küfür eden kişinin ben bile olabileceğimi söylemenden dolayı

böyle anlamsız böyle mesnetsiz , saldırgan tutumundan sonra söyledim.

yani karşımda kinin yapısına yakın davrandım sen efendi efendi düşündüğünü söylesen suçlamasan bende buna benzer bir tutum sergilerdim

neyse

konuna gelmem baştan hataymış.sorunda ki içeriğe aldandım.

bye

• gizli ye izin vermemin sebebini sordun bende söyledim.ama laf çarpmaya kalktığın için bende cevap verdim.senin bile olabileceğini söyledim .sonuçta gizlilerin kimliğini bilemiyoruz.neyse küfürsüz cevaplarlar olmak şartıyla gizli dışında herkes cevap yazabilir sorularıma .benim sorularımda gizliye yer bundan sonra da olmayacak .çünkü o kişi her kimse takık biri.

• Genelde cinsel sorularda oluyor. Hatalarını yanlışlarını yüzüne vurunca sana ne diyor ama gelip burda zırlıyor bana ne ise sorma o zaman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• onları bana söyleyin hemen şutlatmayı seviyorum :D

1|0
    0|0
  • İnsan gibi cevap veriyorsun,yardımcı olmaya çalışıyorsun ya dalga geçiyor ya da çemkiriyor bazıları.Ben de anlam veremiyorum.

1|0
    0|0
  • verilen cevaplara bazende sorulan sorulara tahamül yok olay tartışmak değil ezme işine dönüyor ama cevap vermeninde belli bir sınırı var

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum burada binlerce insan fikir beyan ediyor herkesin senin istediğin cevabı vermesini beklemek ahmaklık olur her türü cevaba açık değilsen totona güvenmıyosun sorma o zaman değilmi ama.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum cevap veriyosun sonra kriterler belirtiyolar şöyle dicek yazmasın böyle dicek yazmasın gibi misillemeler yapıp. Ki gelmiş burdan medet ummuş umduğu yerdekileride yargılamalar, eleştirmeler falan. Öyle gülüp geçiyorum.

0|0
    0|0
  • çok güzel bir konuya değinmişsin 5 * verdim;

evet bazıları istemediği cevapları duyunca cevaba ileri geri yorumlar atıyor. bide gizli arkadaşlar oluyorlar bunlar genelde. 2 kat fazla kızdırıyor insanı. madem kaldıramayacaksın o zaman sorma. amaa işin bir tarafı daha var. bazen sorulan soruya çok alakasız cevaplar gelebiliyor. sırf kızdırmak için yazılmış, gereksiz, cevap atmak için atılmış cinsten olanlar.

yani aslında bazen sadece soranda değil cevap verenlerdede hata var.

0|0
    0|1
    • küfür edilmeden hakaret edilmeden saçma cevaplar yazılsın.onda sorun yok.sorun ya hakaret edilmesi ya da istediği cevabı vermediğin için soran kişinin sana tepki göstermesi.

• DSediklerine katılıyorum bu madalyonun bir yüzü, bir de sorduğun soruda sana hakaret edip, seni peynir ilan eden üyeler var ki bende bu iki gruhu birbiriyle başgöz edip uzaya yollamak lazım.

0|0
    0|0
  • Kompleks sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...