Sayın Cumhurbaşkanımız, sayın; sayın cumhurbaşkanımız? yorumunuz nedir?

* 30 ile 55 sn
* 1.19 ile 1.30 sn
Sayın Cumhurbaşkanımız, sayın; sayın cumhurbaşkanımız? yorumunuz nedir?

• Rahatsız edici bir durum görmedim NORMAL bir konuşma bence
    100% (6)53% (10)64% (16)Oy Ver
  • Bir garip konuşmaydı, yakışmadı bence
    0% (0)47% (9)36% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
burda yanlış anlaşılmasın kulup başkanları burokrasiyle iletişim halinde olsunlar, ama siyasilerin kamuoyuna vermek istedkleri o görüntüyü vermesinler kendi kuluplerine yakışır derecede dik dursunlar isteğimiz bu sadece...

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu stad, seyircisiyle beraber açılmalıydı.
    Gerisini bilmem ben.

0|1
    0|0
    • Arkadaş okuduğunu anlayamadan kitap okumaktan bahsediyor. :))

Fenerbahçe futbol takımı şampiyonlar liginden men olduğu yılda acun ılıcalıdan 20 milyon € destek aldı yazıyor. Anlamayanı engellemek hobimdir.

www.takvim.com.tr/.../acundan-fenerbahceye-20-milyon-euro

Kendini ima edip git buradan.

• @Gelmeyensensin @Wackers ikinizde insanları rahatsız ediyorsunuz yorum yaptığınız arkadaşınıza bildirim gidiyor hep, gereksiz yere burayı meşgul etmeyin, ikinizde insanlara saygılı olun, tartışmanız varsa eğer başka yerde soru oluşturup orda medeni insanlar gibi tartışın

• Sponsorla Acunun ne alakası var :D Bilgisiz insan sana daha fazla laf anlatmayacağım.

@maakcur Engelle o zaman beni etiketlemesin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Dikkat ettimde fenerliler şampiyonluk gidince bu tür şeylerle başarısızlığı kapatmaya çalışıyor

0|1
    0|0
    • soruyu kendi özelinde düşün, bir açılış ve uygun oldu mu olmadı mı aşağıda yorum yapanlardan bir iki kişi birbirlerini zatn öncedende tanıyordu sanırım birbirlerini gözlerini kestirmişler burdad yorumda görünce birbirlirne sorunun bağlamından koparak tartıştırlar, kısmi süreli olrak ikisinide engelledim -.- bu ve benzeri soruyu geçende sordum ayrıca
      www.kizlarsoruyor.com/.../q4934690-bu-acilis-icinize-sindi-mi

• Yemin et

• allah canımı alsın tek hesabım bu

Erkekler Ne Diyor 9

• Siyaset herşeye olduğu gibi futbola da karıştı. Yuksek mevkilere yükselmek için hükümete yakin olmak şart oldu maalesef. Fakat bir fbli olarak sadece Fikret Orman yandaş gibi onu sorman normal.

http://i.hizliresim.com/qM0m0d.jpg

http://i.hizliresim.com/0nX4XZ.jpg

Büyük takımları geçtim anadolu takımları bile bu yolda ilerliyor.

0|1
    0|0
    • En sonun da Anadolu takımı olduğunu bir Bjklinin ağazından duydum. Tebrikler yerinizi buldunuz.

• @Gelmeyensensin hadi git yeni hesap ac çok bile kaldı bu

• Adam alenen itiraf etti Cumhurbaşkanı yardım etmese stadı yapmak bu şekilde olmayacaktı diye.
    Ne yapsın adam, yok tek başımıza mı yaptık diyecekti. Ülkede böyle bir stat yapmak için bir dolu bürokrasi var bir dolu kişiyle bağlantı kurup bir dolu sponsor bulmak ve anlaşmaları zamanında yetiştirmek gerek.
    Bir de bunlar konusunda yardım alınacak kişiler var. Cumhurbaşkanı yardım ederken hata yapmamıştır elbet.
    Politik durumunun ya da milletin bakış açısına göre hareket etmenin de bir anlamı yok bu tip kulübün yararına olan çalışmalarda.
    Millet de cumhurbaşkanına küfür etmek için her türlü yolu deniyor ilginç...

0|1
    0|0
    • şeyi yanlış ama cumhurbaşkanıyla bir dert yok, gelir teşrif eder, ağırlanır bunda bir problem yok, cumhurbaşkanı gibi tüm misafirler hatta, stadlarda cumhurbaşkanı sevdalısı vardır belki döviz açabilir sevgisini saygısını dile getirmek sunmak için olabilir, kimi gider sevgilisine ilanı aşk eder pankatr hazırlar bu da olabilir ama kimide ıslıklayanda olabilir , sporun ve stadların aşina oldugu şeyler bunlar, biri geliyor diye ıslaklardan rahatsız olur diye taraftar alınmaz mı ya, garip bence ama yorumundur bir şey demem

• anladımeyvallah yorumun için

• Eyvallah...

• Sizin gibi iş adamlarından para desteği alarak transfer yapmıyoruz, stadımızı tamir etmiyoruz. Kendi işinize bakın.

0|1
    0|0
    • Elinde kanıt var mı yoksa tahmin mi ediyorsun.

• Yıldırım Demirrören kim klübün sahibi mi yoksa başkanı mı.92 milyon tl nedemek haberin var mı. Bilgisizsin bari susmayı öğren.

• Şimdi borçlara geldik :D Defol !

• bu kadarda yalaklık yapılmaz be yahu ben tt arena açılıstaydım ordakide olayda yanlıştı ama ordaki konuşmayı yapana güzel kardeşim toki başkanı adamı çileden çıkartır not alkışlayan tek saf bendim tv ye bile cıktım :)

0|1
    0|0
    • gs nini stad açılışında toki başkanı bayraktarın konuşması ve gelişen diğer olaylara tepki gösteren çok gs li oldu, o zamanı hatırlıyorum sosyal ağda tepki çıg gibi olmuştu. Sessiz kalmadı gs taraftarı itirazını ortaya koydu bence
      bir de gs li yönetici vardı abdülrahim albayrakla gs li futbolcuları toplayıp sarayı legalleştirmek için sarayı gezdirip o görüntü verilmeside hiç hoş olmamıştı gerçe gene taraftar tepkisiniortaya koydu. burda yanlış anlaşılmasın kulup başkanları burokrasiyle iletişim halinde olsunlar, ama onların vermek istedkleri görüntüyü vermesinler kendi kuluplerine yakışır derecede dik dursunlar isteğimiz bu sadece

• Allahtan daha az korkuyorlar..

0|1
    0|0
  • Ne var bu konuşmada?

Sayın Cumhurbaşkanım diyecek tabi..

0|1
    0|0
  • Sacmalik. Adam stad aciyor heyecanlanacak tabi mk. Sonuna kadar da rte

0|1
    0|0
    • yanlış anlamada heyecan kime, taraftar yok bişey yok, ordaki 8-10 kişiye mi heyecan...

• stadın nasıl yapıldığını ispatı olan konuşma bu işte. hala stadı kendimiz yaptık sizinkini toki yaptı demezler inşallah.

0|2
    0|0
  • cumhurbaşkanı olmasaydı onlar hala iş makineleri izliyor olacaklardı yatsınlar kalksınlar dua etsinler

0|2
    0|0
Yükleniyor...