Ameliyat sonrası 6 ay spor yapmak yasaktı. Hamlaştım. Spora başlayana kadar ne yapmam lazım?

Doktorum mayıs ayına kadar spor yapamazsın dedi. Beslenmem de protein ve karbonhidrat ağırlıklıydı. İlk 2 ay boyunca Gün de 1 saatten fazla yürüyemiyordum zaten. Benim vücut hamlaştı. 13 kilo aldım. Göbekte çıktı. Sinir oldum. Spora başlayana kadar ne yapmam lazım? Normalde ben yüzücüyüm. Hava güzelleşti, tişörtlerimi giyeceğim, işte gömlek giyiyorum bazen, göbek gözüküyor sinirleniyorum. Düşünün halimi anlarsınız.. 2-3 ayda eski formuma kavuşurum ama hamlaştıktan sonra spora başlamak zordur. Yorgunluk olur bir kaç gün kendinize gelemezsiniz. Benim mayıs ayında işlerim yoğunlaşacak. Ben hem sporumu yapmak istiyorum hem de işlerimden geri kalmak istemiyorum. 15 gün boyunca bu hamlıktan kurtulmam lazım.
Güç olarak ameliyat öncesi ile hemen hemen aynı ama form olarak hayır..

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Gecmia olsn size ne kdar zamansa aldin kiloyu

0|1
    0|0
    • Ameliyat sonrası aldım. 2 ay yattım. Şekersiz çay kahve içerken mecburen şekerli, pekmez bal bonus onlar. Yemekte var... 81 den 94 e çıktım. İri vücut tipim var ama fitlik kuş oldu uçtu.

• Ham vucudub yaaa bir sure ağrır

• Teşekkürler :)

En İyi Erkek Görüşü

• Ne amaliyati oldun

0|1
    0|0
    • İltihaplı safra kesesi ameliyatı. 1 saat sürer dediler. 1 de girdik akşam 8 buçuk gibi çıkmışım. Extreme ve nadir durumlar olmuş.

• Tamamdır, var ona da yarın başlayacağım.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Yürüyüş olabilir

0|1
    0|0
    • 1 haftadır yapıyorum. Sıkıntı yok, karnımı neşterlediler. 15 dakika mekik çektim bu soruyu yazmadan önce , 8x 3 yapayım dedim. 3. seti göremedim. :D sinir bozucu bir şey

• Mekik çekme yürüyüş koşu yap

Yükleniyor...