Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

0|0
13|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sıkıyorlarsa Reali değil kendi takımlarını tutsunlarda bizi kendi takımlarıyla yensinler

3|4
    1|1

Kızlar Ne Diyor 13

• meyve veren ağaç taşlanır.

3|5
    1|1
  • Efendi gibi başarılar diledim GS'ye / efendi gibi bize başarılar dileyenlere teşekkür ettim..Çirkinleşmeye gerek yok.

2|3
    0|1
  • Allah Belalarını versin diyorum burdan selamlarını yolluyorum bunu yapana...

2|5
    1|2
  • o..çocukları bunlar biz bu vatanın bir takımıyken bize hala fransız deme cesaretlerini buluyorlar ya ne diyeyim.

vatan hainleri işte,bunu yazan beşiktaşlılarsa o formalarında olan türk bayrağına çok güvenmesinler,böyle yaptıkları sürece hiç bir anlamı kalmayacak anlı şanlı bayrağımızın.

bir de beşiktaşı ben çoğu konuda desteklerken hep tersi çıkıyor,işler aksine.

1|1
    0|0
  • ahahaha komik olmuş

1|1
    0|3
  • evet guzel saçmalamışlar tebrik ediyorum...

2|2
    1|1
  • ya şu gizliler ortamı kızıştırmak için sorular soruyorlar ya hiç anlamıyorum,hepside malum takım taraftarı:)

0|1
    5|4
    • Hangi takımlıymışım ben söyle bakalım...

• Bana diyorsan bn kimseyi engellemedm :)

• yok sana değil,zaten engellemiş olsan yazamazdım:)

• Düşünmek istemiyorum...

1|2
    1|2
  • rezalet vallahi

1|1
    0|1
  • bunu yapan bjkli ise saten borçları artsında azalmasın

1|0
    0|1
  • Allah belalarını versin,Allah iki cihandada lanet yağdırsın üstlerine,hem bunu yapanlara hemde destek olan ve böyle pislikleri onaylayanlara...

4|4
    1|1
  • vatan haini şeref fukaralarından zaten bu beklenirdi,şaşırmadım

4|4
    1|1
  • zikimde diil

3|1
    1|4

Erkekler Ne Diyor 15

• link Bu konudan farkı yok gayet normal

1|1
    3|4
  • Lazio atkıları açanlar nereye kayboldu

1|3
    4|4
    • onlar yapınca bişey olmaz insanlar yapınca bişey olur gsyi desteklemek zorunluluğumuz varmış :)

• bence böyle düşünmeleri normal gsliler çünkü fatih terimin yaptıklarını savunup bide üstüne sağ sola laf attınız bide sizi desteklenmesi istiyorsunuz :) fatih terim ile ünal aysal bizi aşaya çekmeye çalışyorlar diyip feneri ve beşiktaşı resmen hedef gösterdi bide üstüne gsli taraftarlar fatih terimi ve ünal aysalı savundu bide sizin desteklenmesini mi istiyorsunuz yok artık :)

2|1
    4|5
    • Eğer bu konuyu bahane olarak gösteriyorsan... Fatih Terim o açıklamayı iki gün önce yaptı siz bu davranışı yapalı 1 ay oluyor neyin kafasındasın ?

• bunlara örnek ver yine kabul etmezler,en sonunda engellenirsin cevap yazmanı ispat etmeni hazmedemezler:))

• soran verdiklerin örnekler çok komik bizene fenerden fener trabzonsporun rakiplerini desteklediyse destekledi onların kararı ayrıca bunun bir haklı sebebi var yani ama hiç bir galatasaraylı son 10 yıldır hep hem fenerin hemde beşiktaşın rakiplerini destekledi sizene ister desteklerler ister desteklmezler onların kararlarınadamı saygınız yok

• Real'i destekleyebilirsin ama yanlış bi' davranış !

1|1
    0|0
  • İşte bunlar hep sempatizan.

0|1
    1|0
  • Bana göre güzel değil ama olacaktır böyle şeyler Avrupa'da da var oluyor sadece türkiye ile sınırlı değil.

0|0
    0|0
  • Hala Madrid!

1|2
    3|7
  • Güzelmış sana puanım 5 knk

0|1
    3|6
  • Güzelmiş

1|1
    4|5
  • ... diyorum ve gidiyorum ...

0|0
    0|0
  • Hadi bize neyse de. F5'e yalakcılık yaparlar. Karı-Koca gibiler son günlerde. Çocuk bekliyoruz. 8 tane...

1|0
    0|1
  • %50 si ülkeyi bölmeye çalışan abd taşeronu vatan hainlerine oy veren bir toplumdan ne bekleyebilirsinki?

3|2
    1|0
  • ortalık karıştıran gizlican değilmi bu

0|0
    1|2
  • Çakma lazio taraftarlarına tepki ;)

Aradaki tek fark, real madrid'i tutanlar seviniyor, lazio'u tutanlar g*t gibi kalıyor hahahahah

1|1
    3|3
  • madride eleneceğimiz umurumuzda bile değil bundan emin olun:)ama sizden iyi yerlerde olduğumuzuda unutmayın:D

3|3
    1|0
Yükleniyor...