Gençler acil buraya gelin çok önemli?

özellikle sporla uğraşanlar ya da zayiflayanlar baksın. benim vücudumun orta kısmı kilolu ama diğer kısımlarım zayıf. göbeğim var birde yanlardan biraz kilom var bunlar nasıl gider? hergün yüruyüş yapıyorum ve iki gün fitnnesa gidiyorum. evde önerebileceginiz hareketler var mı en çok hangi hareketleri yapmam iyi gelir?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• sadece hareketlerle olmuyor bu iş diyet yapman lazım. şeker ve yağı kesmen lazım. tatlılardan uzak duracaksın. ayrıca spor salonunda l-carnitine satılıyor ondan kullanırsan daha iyi sonuç alırsın ;)

1|0
    0|0
    • şekeri azalltim zaten diyeti biraz boşlamiştım şimdi yeniden yapmaya başladim o dedigin seyide bilmiyorum ama teşekkürler yinede :)

• internetten araştırırsan yeterince bilgi var, normalden az daha fazla yağ yakmanı sağlıyor ;) rica ederim :)

• eig için teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Yürüyüş yapma ip atla koş bisiklet sur intevral antremanlar dene şiddeti nabzı yukselt fitnnesi 3 e cikar

1|0
    0|0
  • bu konunun uzmanıyım fakat yanlış anlaşılıyor vucut bir bütün olarak bakılır habgi bölge kalın ise ona göre bir diyet ve egzersiz önerilir görmeden etmeden kimse yardım edemez

1|0
    0|0
    • haklısın ama ben söylüyorum işte göbek ve yan taraflarda kilom var basen falan. 10 lilo gitmesi lazim. belirli diyet programina uyamiyorum o yüzden sporla zayiflamak istiyorum tabi yediklerimede dikkat ederek

• istersen bıraya ekle kırp gönder resmini illa yok diyosan resime tüm vucut yağı göbekten alır illa göbeği erit

• peki teşekkür ederim

• 42 kilo verfim ama sendeki kilo sejkini girmeden de fazla yoruk yapamam

1|0
    0|0
    • 10 kilo versem yeter sen nasıl verdin? anlatır mısın? yazdım kilom göbekte ve yan taraflarda.

• Kopru diye hareket var baskada varda isim olarak cok bilmiyorum hareketleri bilkyorum bide squat yap kalcalarina iyi gelir

• teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...