Çoğu taraftar neden futbol bilgisi yok?

Bakıyorum da Bjklilerin resmen bilgisi yok. Fener her haafta hakemlerle kazanıyor diyorlar. Adamalara Fener ilk maçını nasıl kazandınız diyorum 1 maç olur diyor. Bursa nasıl kazandınız diyorum 2 kere olur diyorlar 34 maçtada hakem ile kazansalar 34 kere olur mu diyecekler. Neden Fener olunca ayağa kalkanlar kendi takımı olunca susmaktan yanalar. Futbol bilginiz mi kıt yoksa masus mu yapıyorsunuz.

0|1
1|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu diyen bir fenerli mi ahha güldurme beni 😂😂

1|0
    0|0
    • Evet ofsaytta ayaklara bakan insanlar var. Siz devam edin bilgisizliğinize.

• Kapasiteni aştım sanırım kusura bakma sdjlk

• Korkudan değil anlamıyorsun ve uzatmak istemiyorum keşke birazcık beynin yetsede anlayabilsen @cokascf

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Yine gelmiş tipini... :) fb kaç puanı hakemle kazandı

0|0
    0|0
  • Fener medyatik bir takım çünkü. Beşiktaş'ın maçları çok irdelenmiyor :)

0|1
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=pjZ3KtvWQl0
    Fener hakkında ki düşünce yıllarca değişmez :-D

0|0
    0|0
  • futbolu geç yaa :) millet olarak kaç kişi düzenli okuyor, araştırıyor birşeyler öğrenmeye çalışıyor... dini bile kulaktan dolma yaşıyoruz...

0|0
    0|0
  • Ağlama fener

0|0
    0|0
    • Sen hangi takımın taraftarısın.

• Hem daha ne olsun bir futbol maçında skoru etkileyen hakeme ne dedin.

• Bu sene tff bjk ye çalışıyor ama hepsi susuyor fenere yapıldı bahanesiyle bir algı kurup bastırma niyetindeler

• Masus yapıyorlar ya işlerine gelince şeref şeref fenerasyon falan diye bağırırlar işlerine gelmeyince susarlar konuşmazlar alayı böyle kolpa bunların bir kaç düzgün bjkli dışında

0|0
    0|0
  • Hakemlerin en büyük desteği fenere bir kere de hakem diye aglayacagınıza hocaya ruhsuz topçulara bakın

0|0
    0|0
    • Senin futbol bilgin hakem hata yaptı yapmamaksa zaten seninle futbol konuşulmaz. Ligde sonuncu olucakdınız hakemler olmasaydı Ts 4 kırmızzı 1 penaltı.

• bil bakalım bu kim? klasmanında dandik hocadır, yani bu seviyenin hocası değil. arkadaş şampiyonluğa oynayan takım 3 defansif orta sahayla mı oynar sezonun genelinde. adam gs maçına 2 defansif orta sahayla çıktı diye içi gitti hemen ilk fırsatta ozanı da alarak ortayı 3ledi. aferin gol yemedin bu maçta da büyük marifet.

0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Olabilir tabi ki, nasıl ki senin edebiyat bilgin kıt ise.

0|0
    0|0
Yükleniyor...