Gs nin attığı gol ofsayt mı?

İlk yarı bitti Gs maçı herkes gol gol diye tutturdu ben açıklama yaptım ofsaytın ne olduğunu açıkladım herkes yine gole yakındı. Sonra eğer gol ise gel iddiaya girelim dedim kimse giremedi sizin futbol bilginiz olmadığınızdan dolayı 10 yıldır birinci olamıyorsunuz Bjkliler peki siz ne düşünüyorsunuz bu pozisyona ofsayt değil diyen var mı daha.Gs nin attığı gol ofsayt mı ?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• pozisyon ofsayf geçen haftaki konya fener maçında konyanın ilk gölüde ofsayttı hatta ben ince bir ofsayf var demiştim golün hemen dakikasında kendi sorumda, çok maç seyretme alışkanlığı olan insanlar bu tarz pozisyonları çok net yakalar, burda insanlar futbol bilgisi olduğunu sanıyor boş boş konuşuyorlar , topun ele çarpma pozisyonun fotograflamış bana soruyor bu penaltı değil mi peki diye, bende soruyorum her ele çarpma penaltı mı diye ses yok, el kapalımı vucuda bitişik mi, destek elimi, topa vurulma mesafesi çok mu yakın bunlara bakan yok ele çarptı penaltımızı vermediler diye yakınıyorlar neyse konu derin takılma boyle şeylere boşver futbol kaliteli insanlarla güzeldir onları bulmaya bak sen :D

0|0
    0|0
    • 4 yıl hakemlik yaptım diyorum ayaga değil kafaya bakıcaksın diyorum anca öyle anlarsın kafa daha önde diyorum anlamıyorlar ondan önce Podolski atılması lazım diyorum susuyorlar. Fener fark açılmasın diye yapıyorlar diuyorlar. Ulan Fener Bjk maçında 2 golu Bjk nasıl attı ya da Bursa maçında Konyadan neden 3. dakikada ofsahttan gol yedik bunları sorgulayan yok.

• hakemsin demek güzelmiş. valla pozisyonlar bu dediğin doğru ağzı kalabalık ama içeriği boş konuşan insanları kafaya takma he de gitsin anlatsanda anlamaz onlar futbolu bilenle konuşucaksın, o zaman demeyin keyfine tadından yanmez :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Valla makina ofsayt diyor ama 15 cm az hakem gol dese kimse değil diyemezdi bence.

0|0
    0|0
  • 10 yildir sonuncu olup 4 yildiz taktik 😂

0|0
    0|0
  • 15 cm:)))

0|0
    0|0
  • ofsayt değil pieroyu lig tvdeki adam ayarlıyo

0|0
    0|0
    • Hadi pierro ysalan diyorsun çizgiye bakmayı denesene okadar mı alın yok.

• Evet haklısın okonuda geçen yıl kaç maç Gs Fener aynı gun aynı saatte verildi hiç ama ofsayta inanman lazım.

• pıeroyu lıg tvdekı ayarlıyomus nıe ayarlasın ulan bı kez de kabul edın be ofsayt oldugunu ofsayt ıste kafaya baksana onde ıste neyı tartısıyosun pekı volkan senın golluk atagı nıe ofsaytla kesıldı onu nıe konusmuyo kımse

• He Ofsayt He :D

0|0
    0|0
  • Ofsayt değil gol

0|0
    0|0
Yükleniyor...