Bayanlar lütfen yardımm :\ bir yol gösterin be

Bir gün resmen kaderin karşılaştırdığı birini gördmmm... karşılıklı etkileşim vardı. ve aramzda ufak tefek şeyler yaşandıı.. belliydi ama duygu birikiminden :\ Sonra bu şahsiyet 2 gün sonra bir 500 600 km kadar uzağıma gitti ama benm aklım çok fena kaldı onda.gittikten sonraki gün yok dedi yapamycam yeni bir ilşki istemyorum. Arkdşm olarak her zaman yanındaym . bir süre klasik aptal aşık triplerindeydm. sonra dur dedim lan kaçmaya çalışiym .. yaptımdaa 2 gün çok fena tersledm mesajlarda sonra dayanamadı aradı. Konuştuk bayaa bir . Herşey tatlıya bağlandıı ona arkadaş oalrak bakamycağmında farkında. Ne sevgiliyiz ne arkadaşz sizin anlycağnz. Şmdi ben ona bir sürpriz yapıp bu bu cumartesi onun yanına gitmeyi düşünüyorum 500 600 km öteden bahsedyrm. bir şeklde bir plan kurup onu bir cafeye falan getirtcem. ve garson kılığında sipariş almayı düşünüyorum. Nyse sizce sonuç ne olur .. hemen sevgli olalım demiyorumm.. ama bu şekldede kalamam ki :\ Görüşlerinize ve telepatinize çok ihtiyacım var...

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok romantik be :D

Sen siparişleri alırken, kız da nerede kaldı bu diye saydırırsa ne yapacaksın? :D

0|0
    0|0
    • Al işte :D onuda yapmaz heralde eşşek değil ya :D

• ya gördü tabiki aramızda 2 günde yaşanmış kamyon yüküyle anı var.. durduk yere nie böle bişy yaptı onuda bilmyrm

• Ne yaptı?

• Yaa var mıböyle bir erkek :D

Helal sana ! Yap bu işi . Kız çok sevinecektir eminim

1|0
    0|0
    • Ya öyle dedin bak gözlerm dolduuu birden :D Umarım dediğin gbi olur :\

• Tamam . Allah işini rast getirsn .

• inş.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...