Neden erkenden beşiktaşı şampiyon ilan ediyorsunuz? fikstürü objektif ve analiz ederek yorumlarmısınız?

Anlamıyorum takım güzel oynuyor diye erkenden şampiyon ilan etmeler falan beşiktaşın oyunu her sene böyledir. Hücum oyunu oynar. Geçen sezona bakıyorum o sezonda iyi oynuyordu ama 3 hafta kala bırakmış ligi. Takım tuttuğumdan değil ama objektif olarak yorumluyorum. Hem beşiktaşın hemde Fenerbahçenin gerçekten zorlu maçları var. Beşiktaşın mesela Sivasspor düşme potasında can havli ile oynar, akhisar çok iyi, osmanlıspor çok iyi, torku konyaspor çok iyi. Fenerbahçeye gelelim trabzon canını dişine katar zaten. Mersin idmanyurdu düşme potasında, başakşehir çok iyi, Gençlerbirliği çok iyi, sivasspor son maç belirsiz yani lig bitmedi şampiyon belli olduktan sonra deliklerden çıkmak daha faydalı çünkü beşiktaş gibi bir takım liderse bu geçen senelerde olduğu gibi şimdide dikkatli olunmalı. Sizce mantıklı değilmi bu düşünce duygularınıza hakim olarak bir spor adamı gibi yorumunuzu yapın lütfen.

Güncellemeler:

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Fenerde hoca ve futbolcular birbirine girdi.
    Avrupanın elendiler moraller dıger.
    BJK bu rüzgarla uçar gider.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sivas ve Akhisar maçları banko.

Puan kaybını Konya'da yaşarız.

Şampiyon Beşiktaş

0|0
    0|0
    • Osmanlıspor zaten ptt 1. lig takımı değilmi

• Ben fenerbahçe olacak demiyorum ben beşiktaş bu maçları çok zor diyorum kaybedebilir diyorum aynı şekilde fenerbahçenin oyunu zaten meçhul oda kaybedebilir diyorum senin gibi duygularımı katarak konuşmuyorum ki zaten beşiktaş geçen senede baktım lig puan durumuna 3 hafta kala bırakmış şansı varken analiz ederek yorumluyorum.

• Mario Gomez Akhisar maçında cezalı olmazsa kaybedeceğimiz tek maç Konya maçı olur. Buraya yazıyorum bak bunun duyguyla alakası yok. Beşiktaş deplasman takımıdır, neredeyse bütün maçlarımızı deplasman da oynadık yalan mı? Ben banko maçlara kesin kaybederiz gözüyle bakmam.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen de söylediklerine inanmıyor olacaksın ki gizlemişsin

Beşiktaş puan kaybedebilir ama buna rağmen şampiyon olacak , çünkü karşısında son 3 maçını kazanamayan futbolcuları ruhsuz ve moralsiz ayrıca iyi oynamayan fb var

0|0
    0|0
    • Ben söylediklerime inanmakla gizlemenin ne alakası var takımım belli olmasın diye gizledim.
      Belli olmaz beşiktaş bu.

• Takimin belli olsa ne olur

• Objektif izlenimim kaçar.

• burası türkiye
    dönen dolapları unutmuşun?

0|0
    0|0
  • Fikstür falan bos işler bjk gerek kadro kalitesiyle gerek oynadığı oyunla %90 şampiyon

0|0
    0|0
    • Hücum oyunu halkımızın gözünü gerçekten boyuyor.

• İngiltere liginde hücum oyunu adeta sakız niyetine çiğnenen bir oyun türüdür. bence ligimizin oyun kalitesi kötü kötünün iyisi beşiktaş diye bu düşünce var. geçen sene mesela beşiktaş iyiydi ama bıraktı galatasarayı bireysel perfomanslar belirledi yasin öztekin faktörü mesela bence hiç birşey bitmedi.

• Geçen seneki Galatasaray çok kötüydü ben geçen seneki Gsden söz etmiyorum ben 1996-2000 arasında ki Gs den soz ediyorum 2011-2013 arasında ki Gs den söz ediyorum

Yükleniyor...