Neden erkenden beşiktaşı şampiyon ilan ediyorsunuz? fikstürü objektif ve analiz ederek yorumlarmısınız?

Anlamıyorum takım güzel oynuyor diye erkenden şampiyon ilan etmeler falan beşiktaşın oyunu her sene böyledir. Hücum oyunu oynar. Geçen sezona bakıyorum o sezonda iyi oynuyordu ama 3 hafta kala bırakmış ligi. Takım tuttuğumdan değil ama objektif olarak yorumluyorum. Hem beşiktaşın hemde Fenerbahçenin gerçekten zorlu maçları var. Beşiktaşın mesela Sivasspor düşme potasında can havli ile oynar, akhisar çok iyi, osmanlıspor çok iyi, torku konyaspor çok iyi. Fenerbahçeye gelelim trabzon canını dişine katar zaten. Mersin idmanyurdu düşme potasında, başakşehir çok iyi, Gençlerbirliği çok iyi, sivasspor son maç belirsiz yani lig bitmedi şampiyon belli olduktan sonra deliklerden çıkmak daha faydalı çünkü beşiktaş gibi bir takım liderse bu geçen senelerde olduğu gibi şimdide dikkatli olunmalı. Sizce mantıklı değilmi bu düşünce duygularınıza hakim olarak bir spor adamı gibi yorumunuzu yapın lütfen.

Güncellemeler:

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...