Birgün benimde yüzüm gülecek mi?

5 yıllık ilişkim biteli 39 gün oldu ve ;

Yürüyorum hasretin acının üstüne

Sığmıyorum dünyaya dar geliyor

Geceler mi uzadı bu karanlık ne

Gönlümün bayramları, şenliği söndü..

Tek dertte bu değil tabi hayatımda yolunda giden 1 şey bile yok.. RABBİM kuluna çekemeyeceği derdi vermezmiş ama çok yorgunum mücadele edicek güçüm kalmadı.. Birgün bende mutlu olabilecekmiyim?

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ahh be güzel kardeşim bu kaçıncı paylaşımın sende benim gibisin benimde 2 ay oldu terkedildiğim benim ilişkim 1 sene kadar sürmüştü seni çok iyi anlıyorum burada birbirimizi dinleyip teselli ediyoruz keşke elimizden daha fazlası gelsede şu sıkıntından senide kurtarabilsem :) bak kardeşim ben ilk zamanlardaki kadar kötü değilim hala unutamadım yemin ederim sabah uyandığım gibi aklıma geliyor ve gece yatana kadarda gitmiyor.. ama artık olmayacağına kendimi inandırdım 5 vakit namaz kılıyorum çok dua ediyorum geceleri bilhassa saatlerce kitaplar okuyorum Allah a dua ediyorum bak emin ol o hakkında hayırlı değilmiş belki çok mutsuz olacaktın ileride öyle düşün Allah onu sana yazmadı tekrar sevebilirsin birini aşık olabilirsin sen o olmadanda yaşıyordun öyle değilmi sana tavsiyem çok etkili dualar var Allah tan iste acında üzüntünde geçecek bak göreceksin ben çok şükür eskisi gibi değilim inanıyorum Allah karşıma beni gerçekten sevecek insanı çıkaracak sende olumlu düşün lütfen ve bunaldıkça burada yaz elimizden geldiğince yardımcı oluruz hşcakal Allah emanet ol...

0|0
    0|0
    • ALLAH razı olsun.. Çok yoruldum çook.. sabretmem gerekiyor.. Aslında sabırlı birisiyim ama artık başa çıkamıyorum yaşadıklarımla.. Hiç bişey yolunda gitmiyor. Umudumu kaybettim herşeyden..

Erkekler Ne Diyor 8

• link

Çok sevdiğim bir kişiden çok sevdiğim bir şarkı... Senin için gelsin...

0|0
    0|0
  • Eğer böyle devam edersen şarkı sözü yazıp satarsın, belki köşeyi dönersin. Mutluluk peşinden gelir :)

0|0
    0|0
  • 5 yıllık ilişki bile bitiyor ben kendimi hangi dağa taşa vursam. Sonrada ben evlenmicem diyince niye derler al işte.İyi olmuş boşver elinde cocukla ayrılmaktan iyidir.

0|0
    0|0
  • Merhaba kardeşim bende 2.5 yıllık sevgilimden sözde hayat arkadaşım dediğim insandan ayrıldım . yaklasık 2 ay oluyor veşu ancıktıgı var ve ben onu hala seviyorum mal gibi. Kader arkadaşımsın...

0|0
    0|0
    • Aynen kader arkadaşıyız cidden..

• ALLAH herkesin gönlüne göre versin.. Gönlü kötü olana kötü, iyi olana iyi..

• Aynen oyle kardeşim...

• Senin hayatın kaymış bidaha iflah olmassın sen.

0|0
    0|0
  • Elbet güler.

0|0
    0|0
  • 40 ı çıkmadan soru sorulur mu bide yanlışın olmasın 38 dir belki.

0|0
    0|0
  • Eğer birgün çok büyük bir derdin olursa ,ALLAH'a dönüp benim büyük bir derdim var dama...Derdine dönüp benim çok büyük bir RABBİM var de...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 0|0
    0|0
  • allah sabir versin kardesim.. evde durup kendine yazik etme, cünkü evde durdukca aklinda o olucak sürekli kendi kendine cevapliyamiyacagin sorular sorucaksin, hüzünlü sarkilar dinliceksindir ve bu seni daha cok bulanima sokar. cik evden yeni arkadaslar edin, alis verise git. eger üniversiteye gitmiyorsan is bul kendine hem kafan rahat olur hemde yeni arkadaslar tanirsin.. arkadaslarinla birlikte olunca onun hakkinda konusmamaya calis mutlu olmaya calis.. onu unutmak icin baska erkeklerle konusma ama yoksa daha cok yipratirsin kendini, herseyi zamana birak.. namaz kil du et allaha sabirve güc vermesi icin. oturp dusunmekten bisi yapmamaktan hic bisi degismez, iylesemezsn..

0|0
    0|0
    • Çok haklısın canım üniversite okuyorum aktif birisiyim.. Fakat hayatımda yolunda giden tek bişey bile yok.. Aşk,aile,para,okul,sağlık.. İyi giden tek bişey yok...

• allah hiçbir kuluna çekemeceği dert taşıyamayacağı yük vermez bitanem. aşkmış meşkmiş bnları dert olark görme nice dertler vardır çeken bilir hatta ve hatta senn derdini bile haff görürler. elbette hayrlsı çıkack karşına elbette iyisi güzeli senide bulck. herşy hemen olmuyor. unutma. yni aşkı dert olrk görme. insan birşeklde yşıyor güzelim. değil 5 sene 15 sene birlkte olup ayrılanlar var . sadece hayrlısını iste dert etme dua et :)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürr ederim yorumun için.. Her zmn herşeyin hayırlısını istiyorum.. İnş. güzel dileklerinin en güzeli senin olur

• daha yeni oldu geçer acın zamanla .. kolay diil tabi 5 yıl dile kolay ama neler kimler unutulmadı ki ..

0|0
    0|0
  • Buda senin dünyadaki imtihanın :) sabret herşey yoluna girer inşALLAH :) ALLAH büyüktür bu dünyada çeken ahirette kazanır :)

0|0
    0|0
    • Çok yoruldum çoook.. Hayatımda tek yolunda giden bişey olsa umut edicem ama umudumu bile kaybettim..

• Haşa isyan etmek ne haddimize.. Ama tahammül sınırım sabrımı aştı... :(

• Dediğim gibi sadece fazlasıyla sabretmen gerekiyor ..Düşün ki burası imtihan ve burda sabreden ahirette kazanıyor :)

• geçer,geçiyo, valla bak

kumda oynayıp da dötüne taş batmasa olmaz

dayancan azıcık

1|0
    0|0
  • RABBİM YARDIMCIN OLSUN BEN 2 AY BİRİYLE KONUŞTUM 3 AY OLDU HALA ETKİSİNDEN ÇIKAMADIM ZOR BİR DURUM AMA GECMEZ DEĞİL YILLARCA EVLİ KALANLAR BOŞANIYOR.. ÇOK MUTLU OLURUZ İNAŞAALLAHH :)

0|0
    0|0
  • olursun tabii, yılmadan devam et :)

0|0
    0|0
  • hiç birşeyi sallama hayat devam ediyor

0|0
    0|0
  • Ezan okunuyor .

İnşallah öyle bir gerçek yaşa ki hiç bir hayale sığmayan ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...