Spor yapanlara laf atanlar gelin arkadaşlar böyle?

bir kaç kişi spor daki vücudlarını atmış altına yağdırmışlar
-kasın değil beynin büyüsün
-gitmişsin boş iş yapmışsın
-hayat da bir amacın olmayınca kas yapmışsın
ya arkadaşlar fesatlık dan öyle kıvranıyosunuz ki kendinize gelemiyosunuz ben 3 yıldır yapıyorum sporu arkadaşlarımda 2 yıl falan birisi pdr okuyor diğeri tıp okuyor bende mühendislik okuyorum zaten şimdi bunun zekayla beyinle ne alakası var allah aşkına saçma sapan hallere girmeyin siz kafeler de otururken biz spor yapıyoruz siz 2 saat fazla uyurken biz spor yapıyoruz siz sigaraya para dökerken biz protein tozu alıyoruz siz pizza söylerken biz tavuk yiyoz her sabah lifalif yemek den buğday tarlasına döndü midem biz bişeyler den fedakarlık ediyoruz siz aşşalıyonuz edep valla hayır bazı arkadaşlar karışmıyor onlara sözüm yok muhalefet olanlar sıkıntılı malesef protein tozunu zararlı diyenler kötüleyenlerede lafım kalp büyütüyomuş falan arkadaşlar spor yapan herkesin kalbi büyür bunu kullananında büyür kullanmayanın da hem bu tozun beyne vücuda bile faydası var buyrun izleyin

şimdi biz mi amelelik yapıyoruz yoksa laf atan arkadaşlar mı boş iş yapıyor?

Güncellemeler:
güncel

0|1
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• kıskanıyorlar. got gobek buyuten adam sportif ve hızlı cevik adamı kıskanır tabii

0|1
    0|0
    • kardeşim laf atmayanlar yolunu çizmiş zaten niye ortalığı karıştırıyosun :D

• yok canım. benim lafım spora boş iş diyenlere. spor hayattaki en onemli seydir

Yükleniyor...