Bu dünyanın adaleti nerede

siz bakın ihmal etmeyin herşeyine koşun canınızda can bilin başı ağrısa gözünüze uyku girmesin o ise yok yerden sizi terk etsin ve sizi perişan etmek için elinden geleni yapsın nerede bu dünyanın adaleti bilen varmı

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyayla bir alakası yok ki sevdiğin kız karaktersizmiş dostum.

0|1
    0|0
    • dünyayla alakası adalet mülkün temeli yazan yerde haklıda olsan haksız çıkmakla alakalı

• Aynen öyle hani bir söz varya ''O kadarını yapmaz dediğim herkez tam olarak o kadarını yaptı'' hep bir pay çıkarırım inşallah bulurum sende öyle inş doğru insanı bulursun kardeşm.

• eyvallah saol

Kızlar Ne Diyor 3

• Dünya adalet aranacak bir yer değil.

0|0
    0|0
  • adalet şurda o da birgün bunu yasıcak eger adalet se derdin ve sende illaki mutlu olacaksın ve mutsuz oldugun o günlere üzüleceksin hepsi bu yasam bir dönüşüm

0|0
    0|0
    • tek temennim bu

• benim temennim sadece mutlu olmak kimsenin mutsuzluğu üzerine hayal kurmuyor dua etmiyorum sadece haklıyım ve hakkımı arıyorum onuda mevlama havale ediyorum onun adaleti ve hak dağılımı elbetteki kusursuz olacaktır

• Bu durumu yaşamamış değilim , yok öyle bir adalet bulamazsın :D ancak doğru bir insana ulaşırsan mümkün , bu da biraz zor tabi .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...