Şampiyon Takımın Şampiyon Taraftarları Burada mı :) :) :) :)?

Şampiyon Takımın Şampiyon Taraftarları Burada mı :) :) :) :)?

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• <3 Beşiktaş <3

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Güntekin Onay in sözü ibretlikti, bir daha Beşiktaş hakkında atıp tutarken daha dikkatli olurlar

Boşuna demiyoruz Beşiktaş ağır taştır dikkatli olmayan altında kalır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Beşiktaş seninle ölmeye geldik. Beşiktaaaaaaş 😄 taraftari degilim şarkısını seviyorum 😂😂

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Arada 5 puan fark var sadece.

#streç

0|1
    0|0
    • Senin hala umudun var mi kardesim :) :)

• Galatasaraylıyım..
    tebrik ederim..

0|1
    0|0
  • pöff şampiyon olun be zaten 20 yılda bir kovalıyosun şampiyonlugu saasda sda s

0|1
    0|0
    • Haklisin ama bundan sonra oyle olmayacak rahat ol

• Koyu bir fb olarak bjk akli selim taraftarini tebrik ederim bizim ruhsuzlar mal mal puan kaybetsin anca ama 5 puan var futbol bu ne olacagi belli olmaz

0|1
    0|0
    • Eyvallah kardesim rakibi tebrik eden adam gibi adamdir benim gozumde. Belli birsey yok ama fener bu futbolla birakti artik bence

• Futbolda hersey olabilir bizim ruhsuzlar maf etti bizi futbolcular kansiz cefayi biz cekiyoruz sefayi onlar suruyor bu butun takimlar icin gecerli

• Sivasi yenersek iş biter usta, kader maçı

0|1
    0|0
    • Matematiksel olarak oyle ama bence bitirdik artik

• Fenerin maçları kolay hacı, hepsini yenebilir, bizim oynayacaklarimiz düşme derdinde

• Üst üste şampiyon olacağız birkaç yıl demedi demeyin

0|1
    0|0
  • yohhhh yaVvvvv :D

0|1
    0|0
  • Beşiktaş'ın eski gücü tekrar yükleniyor %87

0|0
    0|0
    • http ://www. kizlarsoruyor. com/spor/q4950981-gs-nin-attigi-gol-ofsayt-mi#new bak bakalım nasıl ofsaytmış gördün mü.

• Hasan Ali Kaldırım ofsaytı bozuyor, konuşma fazla.

• 10 yıldır şampiyon olamayan hatta ilk 2 ye giremeyen takımın taraftarı burdamı.38 kere sayın diyen 2 kere stadı açılan birine yaranmak için açılışa taraftar almayan takımın taraftarrı burda mı.

0|0
    0|0
    • Sen git ofsayti ögren de gel koçum :)

• Kardesin kafa ondeyse ofsayttir kabul ediyorum ama degil

• Eminmisin birrt baksana resme el öndeyse offsayttır dimi afferim sana futbol bilgine. Keşke biraz hakemlik kitabını aç okusan kulakdan dolma şeylerle konuşmasan.

• Klasik beşiktaşlı kasılmaları başladı yine. 10 yılda bir şampiyon olup kendini bu kadar abartan başka bir kulüp yoktur sanırım.

Seneye Gs toparlar Fener daha agresifleşir yine bir 10 yıl 3. lükte takılırsınz.

0|0
    0|0
    • Sampiyon olduk diye sevinmeyelim mi birader bu ne sacma bir yorumdur

• yo hakkınız ben kasılmalar için dedim ayrıca dur daha olmadınız erkenden sevinmeyin.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...