Mesut Özil'in Yaptığı Açıklamalar Hakkında Sizin Düşünceleriniz Nedir?

Real Madrid'in Galatasaray ile Türk Telekom Arena'da oynayacağı maç öncesinde Mesut Özil'in BJK TV'ye çıkması olay oldu.

link

Not:Saygısız youmlardan kaçınalım lütfen

Güncellemeler:
benim şahsi fikrim de bunun normal bir ropörtaj olduğu yönde.Beşiktaşın büyük takım olduğunu söylemesi veya gs maçı öncesi BJKTV ye röportaj vermesi olay olmamalı

0|0
6|17

En İyi Kız Görüşü

• bu da mı olay olmuş.ne var çıktıysa adam ne diyecekti,realin oyuncusu yenilecekmiyiz diyecekti:))pireyi deve yapmakta üstlerine yok.neyse bizde artık gizli olup,isim ve takım vermeden konuşalım onlar gibi.bu doğruymuş.herkes aptal ya anlamıyor.

1|6
    3|2

Kızlar Ne Diyor 5

• adam kötü takım diyicek değil kaldıki besıktas kotu takım degıl zaten

3|0
    0|0
  • Sadece röportaj yapmışlar BJK tv olduğu için sormuşlar nasıl bulduğunu adam da cevaplamış , antin kuntin şeylerden hır çıkarmaya gerek yok ...

0|1
    0|1
  • güzel konuşmuş ne diyelim :)

1|2
    0|0
  • Evet Bjktv ye Beşiktaş kötü diyemez ki ama:)

2|0
    1|2
  • Saçma konuları çok büyütüyoruz ya bişey yok gayet normal röportajı

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• ne var bunda bu türk milleti her şeyin altında bişey buluyoruz adam kurturdu gitti burdan hala adama laf atıyorsunuz mesut özil real madridin formasını giyiyor real madrid sayesinde para kazanıyor türk diye gsye gol atmasın mı sanki mesutun parasını gs mi veriyor yeter ama bırakın şeyler düşünmeyi ne bunda ya

2|4
    2|1
  • Beşiktaşım Oleeeeeeeee

2|3
    2|1
  • ne güzel akşam seyrederim güzel bir röpartaj olmuştur

1|3
    0|0
  • Yenicez demiş biliyo adam gerçegi

1|2
    0|1
  • Bende gsyı yeneceklerini düşünüyorum:D

2|4
    2|3
  • Güzel konuşmuş.

1|5
    2|1
  • Galatasarayımız kendine yakışan oyunu oynasın skor hiç önemli değil tur gitti zaten

1|1
    2|4
  • Normal şeyler söylemiş Kasımpaşa'yı sorsan güzel çıkış yaptılar der :)

1|2
    1|2
  • Bjk tv'ye çıkması abes olmuş haberi şimdi senden duyuyorum okudum, ben yenebileceklerini düşünmüyorum yarı finale çıkan onlar olsa bile.

0|1
    1|1
  • Ne düşünülecek ki röportaj teklif etmişlerdir o da türk asıllı olduğundan bir türk kanalından gelen teklifi kırmak istemeyip kabul etmiş.onun dışında açıklamalarında sansasyonel bişey yok gayet sıradan protokol icabı cevaplar vermiş

0|1
    0|1
  • Çok büyük bir külup diyor :D

0|1
    0|0
  • inşallah ıslıklarlar o haini

1|1
    1|1
  • Bu kadar büyütülmemeli, bence.

GS Tv'ye konuşsaydı " Mesut Özil Galatasaray'a mı gelmek istiyor" diye bi' gündem olabilirdi..

0|2
    0|0
  • Onu bunu bilmem, büyük ihtimal GS 2-1 kazanacak ve turu real madrid gececektir.

0|1
    1|4
  • ilk maçtaki çirkeflikleri ttarenada yapmasını düşünüyorum

1|1
    2|5
    • ilk maçtaki çirkefliklerini mi :)

• faulde bekliyecek penaltı mesutn ekmeğini real madrid veriyor gs değil bunda normal bişey yok nasıl size burak hep penaltı bekliyorsa mesutunda en doğal hakkı :) ADAMSIN MESUT ÖZİL ADAM

• ben beklemesin dmeiyorum her pozisyonda faul ve panltı beklenmez ortada öyle bir durum yok hakemi baskı altına aldı ama sizin gibileremi laf anlatacam.Burak'a penaltı verilmedi resmen Ramos ayağına bastı.ama sizin gibi kıskanç çirkefler anlamaz anlatmak içinde daha çabalayamam takılın kafanıza göre

• fenerbahçeli diye biliyorum mesut'u fb formalı resmi var?

0|1
    0|0
  • e normal bir röportaj işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...